Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam

Ja robiłam już dwa razy badania. Teraz wyszedł mi niski hematorktyt - prawdopodobnie niedobór żelaza, a nawet może anemia. Skonsultuję to na wizycie za tydzień. Najważniejsze, że nie ma białka i cukru w moczu. A CO DO BAKTERII to prawie zawsze każdy człowiek je ma - to normalne.

Pozdrawiam !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja akurat nie lubiłam chińszczyzny i nie lubię. Bo nie toleruję niestety ryżu... Najbardziej kocham kuchnię włoską. Makaroniki, sosiki itp 🙂 No i staropolską - grochóweczka, schabowy, buraczki hehe 😉

Co do tego testu Pappa to nie miałam robionego. A on czemu służy? Wykryciu jakiś chorób tak? Ale to nie jest konieczne?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny normalnie to kijem by mnie nikt do chińszczyzny nie zagonił 😉 A tu dzisiaj proszę niespodzianka - a jak mi dobrze jak to zjadłam 🤪 Co do testu to sama mam wątpliwości ale ze względu na wiek chciałabym zrobić i do końca ciąży spokój że jest ok. Przy okazji testu robią USG przezierność karku i kość nosową .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kirrke - a widzisz 🙂 hehe Wiemy co dobre 🙂 Ja marcheweczkę do obiadu też kocham, taką utartą 🙂 Choć groszkiem z marchewką też nie pogardzę 😁

NEWYORK - jeśli jakieś badanie ma uspokoić przyszłą mamusię, to na pewno warto je zrobić. Ja miałam robioną tylko przezierność karku.

Oglądałyście może już coś w sklepach także internetowych dla dzidzi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do zakupow dla dzieci to chyba mam juz wstepnie upatrzona wyprawke do dzidziusia(wozek. lozeczko.posciel) haha oczywiscie wszystko na allegro, odnosnie ruchow to ponoc w piatym miesiacu czuc juz bulgoty wiec niedlugo rozpocznie sie magiczny okres ze bedziemy czuc ruchy i moze juz bedzie wiadomo jak plac dzidziusia jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...