Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Brzuchaliski!

Zasnęłam o 5.
Wstałam o 8:40.
Uwierzcie mi lepiej spać niz nie spać. 🤨


Ilonab - wszystkie się pod parasoleczka schowamy 🙂
Nawalos jak Ty możesz jeść słodkie? Ja tylko bym jadła parówki. A dzisiaj w "pytaniu na sniadanie" powiedzieli że mogą zawierać ok 50 % i lepiej kupować takie dla dzieci.


Byłam wczoraj u lekarza.
Wszystko ok.
Pozwolił mi się zaszczepić na grypę nie ma żadnych przeciwskazań.
Podał mi nazwę jakiegoś specyfiku na zaparcia. Tylko muszę nazwę znaleść.


Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problemy ze spaniem takie większe odkąd śpimy u teściowej 😞 nie wiem czy to przez łózko źle ustawione czy co.A do tego jeszcze ten ząb 😞 pobolewa od czasu do czasu...czekam na wolne miejsce u dentysty,mają dzwonić a dzisiaj idę kupić jakieś płukanki ziołowe żebym czasem przez tą zrobioną dziurę nie odstała zapalenia okostnej 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asienka dobry pomysł a że mam psiaki to będę wychodzić z nimi i Mężem 🙂 żeby mnie nikt nie ukradł 🙂
Moje zwierzaki raczej na psy obronne się nie nadają 🙂 wejdzie złodziej do domu a one będą się cieszyć że ktoś jest 🙂 a Billy jeszcze mu kapcie przyniesie, taki gościnny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
słodkie mogę np princpolo, ciastka kruche ale najbardziej to mam ochote na jabłka ale takie twarde i takie srednio słodkie 🙂 ale nie tknelabym paczka w lukrze czy truskwek...na sam widok robi mi sie nie dobrze...powiem wam ze dzis mam poprawe...nie usypiam w pracy jak przez ostatnie 3 dni 🙂 a dzis wieczorkiem to sobei zrobie platki z mlekiem,obejrze housa i lulu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asienka ja najpierw gotuję wodę z porcją rosołową i jak już się woda gotuje to sitkiem zbieram tą pianę i wrzucam warzywka pokrojone w kostkę jak są miękkie to zabielam mąką a potem dodaję przecier pomidorowy.Jak zupa przestygnie to dopiero dodaję śmietanę ale nie od razu do garnka tylko mieszam ją z zupą w kubeczku bo inaczej to śmietana potrafi się zważyć.
Smacznego 🙂

U mnie kotlety mielone,ziemniaczki,s uróweczka i zupka kalafiorowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ami, będzie wszystko fajnie 🙂 zobaczysz, to cudowny dzień 🙂

Ilona, dzięki za parasol 🙂

mnie znowu męczą mdłości 🤢 na nic nie mam apetytu poza mandarynkami i kurczakiem po mongolsku. wybredna ta nasza dzidzia ale na szczęście śpioch 😉 więc chociaż bezsenność mnie omija.

my chyba dzisiaj pojedziemy w góry, czyste niebo w Szkocji to taka rzadkość, że grzech nie skorzystać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądałam razem z moją teściową i jestem tego zdania że ta pierwsza kobieta jest chora...jak ona może zgotować dzieciom taki los??Biednym osobą zbierają dzieci do domów dziecka zamiast wspierać a nie patrzą na tych co naprawdę krzywdzą dzieci np.taką prostytucją 😮 o zgrozo!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny ja tez mam termin na kwiecien 🙂 w dodatku na swoje urodziny!
Usg mialam robione pod koniec 11 tygodnia, to moja pierwsza ciaza wiec byl to niezapomniany widok. Malenstwo machalo nozkami i widzialam bicie serca 🙂 nastepne za jakies 6tyg.

a dzisiaj mam ochote na sok pomidorowy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...