Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
linie tez mialam zawsze delikatna..
Ania 78 doleca-moja mama jak do nas we wrzesniu leciala0na nasze wesele to tez miala opoznienie-na szczescie 3 godziny tylko bo jakis samolot,ktorym miela leciec do nas z Nowegii NIE DOLECIAL 😠
Twoi znajomi napewno doleca 🙂
do mnie niestety w najblizszym czasie nikt sie nie wybiera 😞 😞 a tak mi teskno za coponiektorymi 😞 😞 😞
moj brat z rozina moze w maju w przyszlym roku dopiero 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
elkka moi rodzice w tym roku na wielkanoc lecieli do mojej siostry to sie cieszyla jak dziecko 🙂 mialam tez leciec ale wolalam spedzic swieta z Marcinem. bo on by nie mogl leciec bo tyle miejsc w aucie nie mieli. I nie zaluje! akurat w swieta dowiedzielismy sie o dzidzi i wogole fajnie bylo 🙂 a tesciu to dumny jak paw byl :P ze jego syn jest wkoncu z kims z kim chce byc i kogo traktuje powaznie ( przedemna byl z dziewczyna 3,5 roku i caly czas jej mowil,ze jej nie kocha i nie chca z nia byc a ta mu wtedy ze sie zabije itd ) .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny włączyłam sobie mix Bony M i mam szaleństwo teraz z moimi Psami robimy sobie disco disco 🙂 Billy nawet kapcia przyniósł z radości 🙂

Ale bym poszła na jakieś weselicho albo zabawę potańczyć. Trzeba czekać na Andrzejki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie planuje się wprosić 🙂 jak Ami będzie pytać kim jestem to powiem że od rodziną od strony jej Męża a jak jej Mąż zapyta to powiem że od strony Ami 🙂

a potem mamy jeszcze ślub 14 listopada 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basik ja juz mam jeden kombinezon w domu a drugi niebawem przyjdzie paczka 🙂

Starlight ja wszysto najpierw rozpisalam ile czego bede potrzebowac i ile na to przeznaczam pieniedzy chociaz liczylam ,ze cos od kogos dostane wiec liczylam np ,ze jak 4 szt body to ze chociaz 2 od kogos dostane ale nic nie dostalam i musialam wszystko sama kupowac.

Ogolnie cala wyprawda wraz z nowym wozkiem i lozeczkiem wyszla mnie ledwo ponad 1600zl 😉 wiec jak sie chce to sie da zaoszczedzic. a ciuszki moze i drogie, ale sprobojcie do lumpeksow zajrzec jakie czasami mozna rzeczy kupic i to za GROSZE a w stanie idealnym. To tak jakby zamowilo sie pake na allegro 😉

Jozo zupke kalafriorowa tez bym zjadla mmm!
mnie wzielo na swieze jagody ale juz nie dostane nigdzie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to fakt co fereczka pisze o lumpeksach, może takie maleństwo bym w to nie ubrała, ale potem napewno bedę kupować.

Ja poki co mam mam szał pał na ubrania ciażowe, normalnie muszę sie powstrzymywać, masakra. A taki piękny płaszczyk zimowy kupiłam w H&M na ciażowych

ok na chwilę znikam bo mamy jakąś delegację na salonie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj byłam u nas w lumpeksach popatrzeć na rzeczy,ale my raczej wszystko nowe będziemy kupować bo mój Mąż jest przeciwnikiem lumpeksów i stwierdził że swojemu pierwszemu dziecku nie będzie żałował...i weź się tu kłuć z facetem,ale zobaczymy jak przyjdzie co do czego i będzie musiał tyle kasy wydać 🙂 zwłaszcza na pampersy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...