Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Jakby tak fermentowało w żoładku na alkohol to byśmy pijane chodziły. A to babeczka powiedziała co wiedziała hihi Może to jakaś stara szkoła?? Ja jem prawie wszystko na co mam ochotę i piję też. Ale ostatnio musiałam się opanować bo mnie taka ochota na malinowego redsika wzięła - az czułam zapach i smak. Kolejny dowód na to że bobasek do tatusi w gustach smakowych podobny hihi:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia zalezy jaka to ryba wedzona ale ogolnie oscypek tez jest wedzony i to na tej samej zasadzie jest, ze to wszystko jest wedzone na zimno czyli nie sa zabijane zarazki bo one znikaja tylko w wysokich temperaturach. No i mleka nie pilam swojskiego i twarogow swoijskich nie jadlam od mojej babuni ona ma gospodarstwo ale to wszystko jest niebadane wiec nie powinnysmy. Hmm i co jeszcze niech pomysle........ aaaa zadnych kogli mogli czyli jajek na surowo , kremow do ciast wlasnej roboty na jajkach ( jedynie takie z paczki ) no i takie tam rozne 😁

a sery plesniowe tez nie sa wskazane no i feta ale feta ze wzgledu na bardzo wysoka zawartosc soli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no energy drinki to ogolnie bardzo niezdrowe sa 😉
papieroski popalam ale jak zaczelam byc z Marcinem to postawil mi warunek,ze on nie bedzie z dziewczyna ktora pali papierosy i rzucilam, nie popalalam wogole od tamtego czasu. Alkoholu to ja nie pilam od sylwestra chociaz w sylwestra to tez tylko lyczka szampana i jednego drinka Marcin tak samo bo u nas byla imprezka wiec trzeba bylo wszystko przypilnowac a ja bylam tez troche zmeczona po pracy i wogole.

Bogusia reds ma ok 6% 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój tatusiek pstraga wędził na dymie więc gorąco tam musiało być, poza tym jadłam go zaraz po zrobieniu,jeszcze cieplutki był.
co do fajek, ja paliłam przed ciążą, ale rzuciałam jeszcze nie wiedząc, że dzidziuś siedzi we mnie. Czasem miewam ochotę, ale nigdy bym tego dziecku nie zrobiła, poza tym podziwiam mojego Michała bo rzucił razem ze mną. poza tym chyba juz nie wrócę do tego nałogu.
co do picia miałam urodziny w niedzielę i wypiłam lampkę szampana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bogusia nieletnim nie wolno pic a teraz juz normą jest ,że 12latkowie sie upijaja :/ ostatnio nawet mowili o 8 letnim chlopcui ktory trafil do szpitala tak pijany ,ze az nieprzytomny 😞

Sztunia ja mialam 18-stke jak bylam na poczatku 6mies i nawet malego lyczunia szampana nie wzielam ale ja ogolnie nie przepadam za alkoholem. i jakiejs duzej roznicy mi to nie robi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to nawet mi alkoholu nie brakuje. Nawet dobrze bo się organizm oczyścił.
A jak tam dziewczyny się zapatrujecie na poród rodzinny? Ja się nad tym zastanawiam i myślę że bym chciała tylko mi facet tchórzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z bliska wzor 😉

Bogusia ja bym chciala ,zeby moj byl przy mnie ale on nie chce. Nie to nie. Nie bede go zmuszac. [img size=410]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSCN5255-adad7c6e7d98d6680337a67c952526ea.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wszystko razem 🙂

Bogusia ja mialam cala wyprawke ciuszkowa gotowa zanim znalam plec 🙂 dopiero pozniej zaczelam kupowac spodenki, bluzeczki itd. [img size=410]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSCN5258.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...