Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja miałąm okres rozregulowany bo na stałe przyjmuje leki. Dlatego boję się o bobasa bo mogą wywołać powikłania u dziecka. Narazie wydaje się być wszystko ok więc trzymajcie kciuki. Za miesiąc będę mieć pewność czy jest naprawdę w porządku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki dzidzia też.
Chciałabym żeby na następnym USG był ze mną chłopak. Może by się bardziej "wczuł".
Chociaż teraz też jest fajnie bo dotyka brzucha, daje całuska i słucha licząc że wyczuje ruchy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy które USG ci zafunduje. Ja narazie miałam dwukrotnie dopochwowe. Teraz będę liczyć na normalne przez brzuch. Bo jak bedzie znowu to pierwsze to go nie zawołam. Nie dobrze by zareagował chyba. Zresztą się zapytam dzisiaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to już normalne bym chciała bo mnie dopochwowe męczy. Niewygodne jest dla mnie. Dzidziuś powinien być już na tyle duży za 3 tygodnie że normalne zrobi. Bieganie z gołym tylkiem po gabinecie jakoś mi nie odpowiada 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chodze do prywatnego gabinetu ale na fundusz. Także standard jest wysoki. Sztunia to gratuluję. A ja ciągle czekam 😞 Może już coś było tylko może nie wiedziałam że to TO. Czasami coś się tam poruszy ale wydaje mi się że to w jelitach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie słyszałam bicia serduszka mojego skarba tylko widziałam jak szybciutko bije. Następnym razem musze zabrać faceta i niech sobie popatrzy i posłucha jak bedzie można. A z 4D się nie wymiga.
A wiecie dziewczyny gdzie we Wrocławiu można zrobić takie dobre USG 3D/4D?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...