Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
nie wiem czy wyswietla wam wszystklie fotki? bo mi nie... hmm...

Emi mi wszyscy mowili,zeby nie zapeszac itd a ja lozeczko mialam juz chyba w 4mies i stalo juz rozlozone i nadal stoi 🙂

i to by bylo na tyle z ciuszkow 😉 no i teraz jeszcze mi kombineszon przyszedl :P zimowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A u mnie z tym jedzeniem to różnie było. Na początku ciąży wogóle nie mogłam patrzeć na słodkie, po jakimś czasie odmieniło się a teraz za kiszoną kapustę dałabym się pokroić 🙂

A jeżeli chodzi o płeć to kobieca intuicja mówi mi że będzie ch lopak.
Ale oczywiście najważniejsze aby maleństwo było całe i zdrowe i to będzie największe szczęscie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
teraz we wtorek bylismy w koszalinie szukac garnitury dla mojego przyszłego meza, i zaszlismy przy okazji do sklepu smyk, moj tak wszedl oczy mu sie zaswieciłi jak nie wiem co, chodzil dotykał wszystkiego a po chwili pociagnał mnie za reke ze sklepu i powiedział ze wychodzimy bo nie wytrzyma i zaraz cos kupi tak mi sie fajnie na sercu zrobilo, a teraz lezy na brzuchu i kaze malej(bo twierdzi ze to cora) zeby zaczela kopac bo on juz sie nie moze doczekac he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emi niestety cala wyprawka spadla na mnie... jedyne co wybieral moj kochany to posciel do lozeczka i kolor wozka bo to z allegro. Bo onpracuje tak,ze o 6 rano wychodzi z domu a wraca o 18 😞 ale teraz w sobote chyba bedzie miec wolne i jedziemy zawiesc moje L4 do mojego sklepu i przy okazji ma cos dla malej wybrac 🙂
Ale zawsze ogladal te ciuszki i jak jeszcze plci nie znalismy i kupilam pierwsze bodziaki to sie zapytal "to on bedzie taki maly?" hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fredeczka a z kalendarza chińskiego co Ci wyszło i wam dziewczyny? Bo mi właśnie dziewczynka. A u mnie w domu jak robiły siostry i ich koleżanki to wszystkim się ten kalendarz sprawdził (może zbieg okoliczności:P), jedynie mojej przyszłej teściowej nie sprawdził się ani raz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mis się przed ciążą ciągle dzieci śniły. Raz chłopcy raz dziewczynki. Nawet bliźniaki. To chyba ze strach przed ciążą. Koleżanki mówiły że skoro mi się śni to napewno nie zajdę w ciążę. A tu się okazało odwrotnie. Ja zaszłam choć nie chciałam a one chciały i nie zaszły. a to los przewrotny. A co do przeczuć to na początku byłam przekonana że będzie dziewczynka, a później mi się zmieniło na chłopca. Amii a gdzie ten chiński kalendarz mogę znaleźć? Z ciekawości bym sprawdziła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bo mowi sie,ze jesli sie czegos tak bardzo chce, a zwlaszcza jesli chodzi o ciaze to ciezko jest w nia zajsc.

My pol roku sie staralismy i szczerze mowiac juz zaczynalismy watpic i u ginekologa bylam 29lutego,mialam juz nawet recepte na tabletki i mialam zaczac brac za miesiac ale juz okresu nie dostalam 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mi wypada chłopiec. Zobaczymy czy się sprawdzi. Choć już nie wiem w co wierzyć. Moje wątpliwości rozwieje 4D. Moja ciotka jak była w ciąży to ze zwykłego USG wyszedł jej chłopiec a przy porodzie ukazała się dziewczynka hehe Ale było to 11 lat temu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...