Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wczoraj jeszcze raz rozmawialismy z moim o tym porodzie rodzinnym i powiedzial,ze jeszcze sie zasstanawia ale i tak znajac zycie bedzie w pracy 😞 wiec bedzie musial jechac do domu, wykapac sie , wziac biale rzeczy do ubrania itd ( zreszta nawet sama bym mu torbe spakowala zeby tylko byl ) 🙂 i boje sie ,zeby sie nie spieszyl za bardzo i nie rozwalil gdzies na drzewie :/
pewna kobieta u nas w okolicy zadzwonila do meza ,ze rodzi i ze ma szybko przyjechac do szpitala i on tak sie spieszyl,ze mial wypadek w ktorym zginal 😞 ja bym sobie nie wybaczyla...

Bogusia23 tak jak ja mam wyliczone to dokladnie tak pokazuje mi na usg 🙂

Lece moje grudniowki poczytac co tam pisaly ciekawego i lece dzieciaczkow pilnowac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki 🙂 jak samopoczucie??? moje bardzo dobrze 🙂 troszke wieczorami po pracy bola mnie krzyze-mysle,ze to ze stania 😞 😞 poza tym wszystko w porzadku 🙂 ja odkad wam napisalam codziennie wieczorem czuuje to"przewracanie" sie najprawdopodobniej dzidzi na dole w brzuszku,wspaniale uczucie,ale trwa tylko chwileczke,,,potem leze z raczka i czekam i nic:laugh: trzeba jeszcze troszke poczekac,ale mysle,ze ze 2-3 tyg gora 🙂 🙂 do wyraznego"kopniaczka" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w Polsce w ostatniej ciazy-chodzilam prywatnie,lekarz okresli mi plec dziecka ok. 17-18 tydzien poprzez normalne USG ,ale dla pewnosci zrobil mi tego dnia dodatkowo dopochwowe-mowil,ze tak uniknie raczej pomylki....i nie pomylil sie,ja nastepna wizyte bede miala 1 grudnia wiec bedzie to juz po 21 tyg mam nadzieje,ze bedzie widac 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwietnióweczki jeszcze śpią??

Cała noc oczywiście sniły mi się dzieci tak przeżywam to że widziałam moje Maleństwo.

Elkka mnie też boli krzyż a zwłaszcza jak długo jeżdżę autem 😞 nie do zniesienia,ale mam fajny sposób bo w domu robię sobie koci grzbiet i przechodzi a i plecy trochę się rozluźniają 🙂

Mi wczoraj lekarz powiedział że płeć bedzie widać w 18, 20 tygodniu 😞 jeszcze tyle czekania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja włśnie sobie teraz pomyślałam jak to dawno było jak byłam w 6 tc 🙂 nawet nie pamiętam tych dni 🙂 bym musiała poszperać w pamięci 🙂 ale te dni lecą 🙂

Wczoraj jedna koleżanka mówi do mnie że jej znajoma też będzie mamusią,odpisałam że fajnie i pytam który tydzień a ona na to 1 😮 trochę mnie to zdziwiło że tak szybko się chwali i powiedziałam żeby kupiła sobie kwas foliowy i witaminki a te wielce obrażone piszą do mnie że Monika sama zadecyduje czym będzie się obżerać.

Człowiek chce dobrze bo to wiadomo jak to bywa czasem w tych pierwszych tygodnia a te się zaraz oburzają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczyny 🙂


Mi też lekarz powiedział, że płeć widać około 18-20 tydzień. Ja dziś zaczynam 16 więc mam nadzieję że jak będę w 18 tyg. u lekarza to już mi powie 🙂 Tak bardzo bym chciała wiedzieć 🙂

No i nie mogę się doczekać kiedy wreszcie zacznie mi konkretniej rosnąć brzuch. Jak dotąd bardzo mały. Może przez to, że zawsze byłam chuda i moje mięśnie brzucha są silne (nie miałam wahań wagi) i nie chcą się aż tak rozciągać 😉

Jak widzę nieraz jak wklejacie fotki to niektóre dziewczyny mają już takie brzuchy że szok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ela a co do ruchów to ja to moje łaskotanie też czasem czuje 🙂 aż nie chce mi się wtedy słuchać głupot że kobieta która pierwszy raz rodzi to czuje ruchy w 20tc.

A słyszę często od teściowej :evil: od razu nerwica a wczoraj stwierdziła że uszyje mi u krawcowej sukienki na karczku 😮 No denerwuje mnie strasznie aż nie wytrzymałam i jej wygarnęłam a Ona nic sobie z tego nie zrobiła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o tym o czym pieszmy tym "czyms" to jeszcze ni sa normalne wyczuwalne ruchy,ale ja wychodze zx zalozenia,ze jesli cfzujemy cos zupelnie innego i nie bedac w ciazy nigdy tegoi nie czulysmy a teraz tak wiec co to moze byc??? czasem ktos mi mowi w jel;itach ci sie uklada..wiec dlaczego nie czulam tego kiedy nie bylam w ciazy??? wiem jak sie w jelitach uklada...a to cos zupelnie innego 🙂 🙂
ale czekam na takie prawdziwe PUK z brzuszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja przez 3 dni miałam bardzo częste łaskotanie zwłaszcza w dzień jak siedziałam (nigdy takiego nie czułam !). Później dwa dni tego nie miałam i wczoraj znów miałam 🙂 A dziś jeszcze nie :P Uczucie jakby mnie ktoś gilgotał od środka, albo coś podobnego do mrowienia. Pytałam Pani doktor mówiła, że u tak szczupłych dziewczyn jak ja, które nie mają tłuszczyku na brzuchu jest to możliwe już na tym etapie. Ale dziwne, że nie czułam tego dwa dni, może dzidzior zmienił pozycję 😉 Mam nadzieję, że to łaskotanie to ono 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja akurat z piątku na sobotę dobrze spałam 🙂 Pamiętam tylko jak przyjaciel mojego Męża miał zawieźć mnie do fryzjera rano i przez pomyłkę zamiast wejść do nas do mieszkania poszedł do innej klatki i wszedł do innego mieszkania a tam jakaś baba w szlafroku gania 🙂 on powiedział ładnie dzień dobry a ona szok kto to i co tu robi 🙂
Jak nam opowiadał to aż popłakałam się ze śmiechu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hahahhahahaha nieźle 🙂 🙂 🙂 Współczuję babce :P

Ja ostatnio wracam do samochodu do narzeczonego, a nie skapnęłam, że są dwa identyczne (nawet kolor) koło siebie i szarpie za klamkę a tam jakiś facet inny za kierownicą - też czekał na kobietę tak się wszyscy śmialiśmy :P Ale w pierwszym momencie to mi ciśnienie nieźle skoczyło :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...