Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

🙂 dobr 🙂

Ja czesto jak szłam przez miasto to przeglądałam się w szybach aut 🙂 i trafiłam na przyciemnianą więc dobrze było mnie widać 🙂 i poprawiam włosy a szyba w dół zjeżdża i facet się śmieje że ładnie wyglądam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
cześć dziewczynki
wczoraj już nie miałam siły pisać - wybór drzwi jest bardzo wyczerpujący ;/
a u lekarza ok nie widziałam maluszka bo pani doktor stwierdziła że nie widzi powodów do robienia usg bo ostatnio jak mnie badała to było wszystko ok maleństwo zdrowe następne badanie 9 listopada i najprawdopodobniej będzie można już określić płeć dziecka jeśli oczywiście będzie tak łaskawe ;D a mam nadzieję że będzie bo akurat w tym dniu kończę 26 latek więc lepszego prezentu nie mogę sobie wymyślić ;D
wyniki mamy dobre troszkę bakterii w moczu ale to podobno normalne u kobiet w ciąży
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czołem dziewczynki!

z powodu gości nie mam zbyt dużo czasu na forum i czytanie, ale chciałam napisać, że myślę o was i pamiętam 😘

i na pewno napisze w poniedziałek po USG 🙂
a brzuszek wreszcie rośnie 😁

dzisiaj jedziemy na cały dzień na wycieczkę. mamy przepiękną pogodę, którą chcę się z wami podzielić 😁

życzę cudownego dnia kochaniutkie!

mam nadzieję, że wczorajsze wizyty u ginów były udane! i mam nadzieję doczytać w przyszłym tygodniu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Dziewczynki mykam bo dzisiaj jedziemy w odwiedziny do Babci mojego Męża...a potem jeszcze kilka spraw do załatwienia.

Miłego dnia 🙂

Amii nie stresuj się a jutro koniecznie rano wchodź na forum bo bedziemy składać życzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja w sumie tez srednio wyspana, rano zerwalam sie bo bylam na badaniach, krewke mi pobrali, popoludniu wyniki, natomiast wieczor samotny bo maz w szkole, dzis do jedzonka szykuje piers po szwedzku i do tego ziemniaczana salatke,
oj dziewczyny dacie rade z ta przysiega i pamietajcie przysiega jest dla Was a nie dla gosci,
ja we wtorek mam druga rocznice slubu 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zus postanowił wyplacic mi pieni,adze za wrzesień pod koniec pażdziernika.
Nfz nie lubie bo kazdy mówi tam co innego.
Miałam zapisac babcie do protetyka, pani mowi ze musi osobiscie, wiec ciagam Staruszeczke, a druga baba mówi - nie trzeba osobiście.


No ale luzuje przed weekendem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzwonie do lekarza, rejestruje sie na dany termin i ide 🙂 do specjalisty trzeba miec skierowanie od rodzinnego a na wizyte czeka sie roznie raz tydzien raz 2.
A do szpitala na porod nie musze miec zadnej wyprawki wszystko mi daja 🙂 no chyba ze chce cos zabrac. Opieka medyczna dla kobiet w ciazy jest bezplatna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...