Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mi sie dzidzius w ogole nie sni, moj maz bardzo pragnie miec synka adasia, ja chyba tez bym chciala syna ale jakos wydaje mi sie ze moze byc corcia, wiele osob mowi ze zmienilam sie na twarzy ze jakos tak bardziej dojrzale wygladam ale nie wiem co to oznacza, rownie dobrze moglabym zaczekac do porodu z ta niewiedza, zobaczymy jak to sie pouklada, co do porodu to chyba raczej bedzie samotny nie rodzinny, moj maz poki co woli czekac na wiesci za drzwiami, z jednej strony ma checi a z drugiej ma obawy, moze jak zabiore Go na usg to poczuje sie bardziej zaangazowany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asienka, asienka jeszcze ja do ciasta chętna

co do chińskiego, mi cięzko powiedzieć, bo ja miałam pochrzaniona owulację i lekarz powiedział, że to może koniec czerwca albo początek lipca, i wychodzi mi 50 na 50.

Fredeczka ty w wieku 17 lat starałaś sie o dziecko? szacun, biorąć pod uwage że się uczysz i wogóle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja wczoraj oglądałam "Anioły i demony" nie do końca bo usnęłam 🙂
jakiś obrzydliwych horrowów bym nie olądała, ale ja nigdy za krwią w filmach nie przepadałam, zawsze oczki zamykałam.

Bogusia może nam się udać tego samego dnia, my z Michałem obstawiamy że dzidzie zrobilismy 28.06, po potem jechaliśmy na Chorwacje i wogóle nie było jak 🙂 więc defacto powinien się urodzić chłopak jak się patrzy na kalenadarz, ale my już do brzucha mówimy Maja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiałam że zrobiliśmy 12 lipca. A tu jednak niespodzianka na drugim USG że bobas dwa tygodnie starszy więc by wychodził koniec czerwca. Tylko że 30 czerwca zaczęła mi się ostatnia @. Widać musiała mi się owulacja poprzestawiać. Bo pare miesięcy wcześniej odstawiałam tabletki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...