Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czemu wstydzicie się zabrac faceta na usg dopochowe?
Ja swojego zabrałam nie wiedząc jak będzie robione.
Co w tym obrzydliwgo?
A jak robili to nie było obrzydliwe?
Ja jakoś nie mam różnych oporów fizjologicznych.
Sikam przy Brzydkim, jak byłam w marcu powaznie chora to rzygałam przy nim.I codziennie musiał mnie ubierać cała itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kłapoucha ja problemu nie mam z tym, a i rzyganie też musiał przejść, i trzymał mnie za głowe bo martwił się o mnie.
Tylko dla niego było to jakies nie miłe, sam mi nie umiał wytłumaczyć, wytłumaczył mi to tak : ja nie chce widzieć jak Ci coś do pipci wkładają, poczekam na brzuchowe badanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzuchatki te Wasze kciukasy naprawdę pomagają 🙂

Wszystko jest dobrze, maleństwo ma 7cm 🙂 spało grzecznie 🙂 lekarz powiedział że jak chcemy żeby się poruszyło to mam dwa razy kaszlnąć i zaczęło skakać jak "Małysz" 🙂

Niestety nie udało się zmierzyć przezierności karku bo było źle ustawione i lekarz powiedział że jak mam jakieś obawy to mogę przyjść jeszcze w poniedziałek ale on i tak by widział jakąś narośl jakby było coś nie tak 🙂

USG miałam dopochwowe i przez brzuszek ale nie będę się przecież mojego Męża wstydzić i tak tam zagląda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia, też miałam ochotę na kalafiorka 😉 Ugotowałam, rozpuściłam masełko, sięgam po bułkę tartą a tam pustka.... 😠
Myślałam że mnie z żalu skręci! No i poszłam w poszukiwaniu bułki i dopiero w trzecim sklepie dostałam. Ale było warto!
Smcznego!

Mój twierdził że nie chce być na USG dopochwowym, bo nie zniesie widoku jak jakiś inny facet mi tam coś wkłada. Z pewnością zazdrośnik, choć sama świadomość takiego badania mu nie przeszkadza (czego oczy nie widzą tego sercu nie żal..).
Zabrałam go na USG przez brzuch w 12 tyg i był zachwycony!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...