Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja miałam fajny lumpeks koło tamtego mieszkania jak tylko będę miała czas i będzie blisko rozwiązania to pójdę zobaczę co mają 🙂 a i na mnie często fajne ciuszki trafiałam to nawet Mężusiowi nic nie mówiłam gdzie kupiłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jeszcze nie kupuje ale jak juz tylko bedzie wiadomo co bedzie to sie posypia ciuszki ;D dziewczyna szwagra i moja siostra już nie dają mi spokoju hi hi hi może na mnie by tak coś kupiły
a my dzisiaj na obiadek mamy kotleciki ziemniaczki kalafiorka i kapustke modra
a na jutro robie mężusiowi ( i całej reszcie 5 osób) żurek mniam....
a teraz mnie naszło na cytrynę i miodzikiem zalaną gorącą wodą mówie Wam MIODZIO ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te kombinezonki są świetne, widziałam podobne w h&m 🙂 ale na bank były droższe 🙂

U mnie pod suwaczkiem pisze że już widać zewnętrzne narządy płciowe dziecka...to jak to jest kiedy będę wiedzieć czy to strażak czy dziewczynka??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fajnie macie z tymi wizytami ja jeszcze musze poczekac do poniedzialku,
a propo ubranek z ciuchow to ja napewno w takowe sie bede zaopatrywac ale nie wczesniej jak od 4-5 miesiaca, malemu dzidziusiowi to nowe rzeczy chce zapodac,
u mnie obiadek lipa tylko zalewajka z grzybami ale moze cos sie na biegu wymodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to jestem ciekawa jak ta moja dzidzia wygląda i co tam porabia 🙂 a płeć to i tak wiem że chłopak 🙂 bo Mąż mi mówi że wyładniałam 🙂

Chociaż ostatnio w ramach żartów powiedział do mnie Ty moja maciorko 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Różnie mówią na temat czasu, kiedy można już określić płeć. Mnie lekarka na izbie przyjęć zaskoczyła i w 13 tyg (skończonym) powiedziała że już widać...
No i wypatrzyła dziewuszkę :laugh: Co prawda pępowina tak leżała, że mogła coś 😉 zasłonić, więc powiedziała że to jeszcze nie jest do końca pewne.
Wydawało mi się że to dużo później da się określić.
Mój gin tydzień później na USG nic nie mówił (a ja nie zapytałam...).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też wam tak smakują same ziemniaczki z masełkiem??

Dobrze Dziewczynki że macie takie sklepy i nie brakuje wam Polskich pyszności 🙂 ja jak byłam w Niemczech dwa tygodnie to strasznie tęskniłam za Polskim jedzeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...