Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czesc kobietki po weekendzie, a gdzie nasz pani mloda czyzby jeszcze balowala 😉
co do pepka to moj poki co robi sie wielki w sensie gleboki ale jeszcze niewypukly, linia hmmm to chyba bardziej wloski mi sie w nia ukladaja natomiast kubki smakowe na jezorku strasznie mi sie powiekszyly nie wiem o co chodzi??!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewi masz rację. Ja mam w tamtych okolicach babcie wiec jak chodzilam do szkoly podstawowej i liceum spędzałam tam całe dwa miesiące wakacji. Do tego stopnia oczarowały mnie te okolice że napisałam o nich pracę licencjacką 🙂 Ale co się dziwić piękne jeziora dużo lasów co więcej trzeba a tym bardziej kobiecie w ciąży 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziekuje ze serdeczne przywiatanie mnie... :laugh:
Co bym tu mogla o sobie napisac...a wiec mam 23 lata i jestem ze Szczecina, jest to moja pierwsza ciaza.Wszystko cos sie dzieje z moim cialem mnie przeraza (tz. chodzi mi o rozne bole brzucha etc.typowe objawy dla ciazy)ciagle zastanawia mnie czy to tak ma byc.Jak na razie to nie walczylam jeszcze z mdlosciamy:laugh: Choc slyszalam, ze moga sie pojawic tez pozniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciąża bez dolegliwości to jest to co tygrysy libią najbardziej. Chociaż zawsze się coś znajdzie. Dziewczyny zaczełam jesc od dzisiaj otręby na poprawę trawienie bo u mnie to masakra z tym. Ale nie wiem czy dam rade bo mnie od tego mdli. Paskudztwo te otreby. Mieszam z activiom ale słabo smak poprawia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klapoucha już cały dom do góry nogami przewróciłam 😞 aaaa...mam je gdzieś jak same się zgubiły to same się znajdą 🙂

Adraian witamy!!!

Amii wstawaj bo mam ochotę na coś dobrego 🙂

i coś jeszcze...mój brzuch urósł 🙂 już widać zaokrąglenia pod bluzką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klapoucha pytasz o jezorek? no normalnie jak patrze na jezyk w lusterku to mam na nim takie powiekszone kubki smakowe ohyda!!!! nie boli ale nieestetycznie wyglada, moj maz sie smieje ze sie cala sype haha. w weekend najadlam sie gum huba buba i jeszcze w sobote wymiotowalam wiec to moze od tego, mam dzis wizyte u lekarza to zapytam. ciekawe czy zrobi mi usg? bo jak nie to nie bede wiedziec ile dzidzius mierzy no i nadal nie wiem czy moj maz ze mna pojdzie na to badanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do was Dziewczyny pytanie.
Mam zrobić pierwsze badania (grupa krwi, cukier, WR itd). Chodzę do lekarza prywatnego ale na fundusz. Lekarz wypisał mi kartkę z badaniami ale nie dał skierowania. Czy jak go poproszę to mi je wypiszę i w szpitalu czy w przychodni mi je zaakceptują i nie będę musiała płacić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...