Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Basik trzymaj sie tam z malenstwem i nie podaruj draniowi!ja czuje babelki moj nawet ostatnio sobie słuchal a dokładnie po obiedzie wczoraj i mowił ze to niesamowite wrazenie, czeka na kopniaki, a teraz nas zostawił niespodziewanie i pojechał do sandomierza, 700 km od nas...smutno nam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Widzialam, ze wczesniej byla mowa o wozeczkach 🙂
Na dzien dzisiejszy moj "ulubieniec" to:

http://allegro.pl/item785261467_quinny_speedi_sx_fotelik_gratisy.html

W sklad wozeczka wchodzi gondola, spacerowka i fotelik + spiworek, torba i inne dodatki.

Kolory do wyboru.

Tylko kurcze - BARDZO DROGO ! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania78 Oczywiscie z lekami nie ma zartow ( zwlaszcza w ciazy ) ale dla wlasnego lepszego samopoczucia wole wiedziec co mozna a co nie ... dlatego o wszystko pytam mojego gina ( mam nadzieje, ze nie zamecze go jeszcze przed porodem ) 🙂

emi1986 domyslam sie co czujesz ... ostatnio moj Pan 🙂 wyjechal na dwa dni. Przed ciaza to nie bylby dla mnie wielki problem, ale teraz ... koszmar. Spalam ( jak juz nareszcie zasnelam ) przy zapalonym swietle, w nocy nie bylo sie do kogo przytulic - za to w tv same horrory ( jakby nie mogli puszczac romantycznych komedii ) 🙂 Bylo - minelo - przezylam 🙂
Twoj mezczyzna na pewno mysli o Was a jak milo bedzie sie pozniej witac ... 🙂 Trzymaj sie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam z rana, pogoda do bani, od 4 nad ranem juz nie spalam ale mimo to sie usmiecham 🙂
wczoraj bylam na zakupkach i troszke sobie samopoczucie poprawiłam, glownie kupilam sobie bluzeczki takie bawelniane rozciagliwe , w typowych ciazowych takich kloszowych nie do figury mi 😉 fajne sa takie z marszczeniami, niestety nie zdecydowalam sie jeszcze na zadne spodnie ale za to przymierzalam kilka sukienek i naprawde calkiem calkiem 😆
poczytalam kilka stron i az mnie zatrzeslo informacjami od basika normalnie kosmos trzymaj sie dziewczyno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basik właśnie przeczytałam co się stało i aż mi włosy na głowie się zjeżyły 😮 Nie rozumie jak ktoś może być swoją kobietę?? a do tego Dzidziusia?? Matko Kochana!!! Nie daruj jemu bo wiem że czasem Kobiety się łamią i przebaczają a potem cała akcja jest od nowa...bądź silna my jesteśmy z Tobą i wspieramy Cię całym serduszkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry dziewczyny jak samopoczucie??? Moje takie sobie 😞 obudziłam się o 3 w nocy i poczułam mokro na piżamie przeraziłam się pobiegłam do łazienki a tam jakiś przezroczysty płyn. Wysiusiałam się i więcej go nie było. wiecie co to mogło być ??? Trochę sie boję a nie chce pd razu panikować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Część dziewczyny,

Normalnie włos na głowie się jeży po przeczytaniu tego co przytrafiło się Basik. Kochana trzymaj się mocno, najważniejsze że tobie i maleństwu nic poważnego się nie stało.
A co do samopoczucia to rewelacyjne, normalnie od kilku dni chodzę jak nakręcona. I to mi sie podoba a nie ciągłe zmęczenie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamuski, ja juz po sniadanku, twaróg dzisiaj smakowal mi jak jeszcze nigdy wczesniej... 🙂mysle ze dzisiaj w nocy kolo 5 rano moja słodycz dała o sobie znac... poczułam takie 2 lekkie dotkniecia od srodka, a teraz znowu spokoj, malenstwo ma jeszcze miejsce wiec niech korzysta poki moze.... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...