Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂
Dziewczyny trzymam kciuki za wasze dzisiejsze wizyty. Dajcie znac po powrocie czy to chłopcy czy dziewczynki 🙂

Wczoraj na cmentarzu aby dojść do grobu teściowej musiałam minąć groby dzieci, ryczałam jak bóbr:/ Poszliśmy inną drogą niż zawsze i nie wiedziałaqm, że tam są:/
Później rozryczałam się bo ukradli kwiaty i znicze z grobu...po paru minutach popłakałam sie bo grali na cmentarzu wzruszajaca muzyka i znowu rynna...
jak tak dalej będę się zachowywać w miejscach publicznych to mnie niedlugo zamkna w "wariatkowie".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam Dziewczyny

Kirrke - ja wczoraj jak byłam u rodziny, to wujek zwrócił mi na coś uwagę udałam, że tego nie słyszę, po9 czym zrobił to znowu i nie wytrzymałam. Wyszłam z pokoju ze łzami w oczach i się popłakałam. Eh te hormony, nie da się nad nimi zapanować.


A co do grobów dzieci to ja właśnie byłam wczoraj na grobie siostrzyczki której nigdy nie znałam. Malutki aniołek. Ale nie będę tego opowiadać.

Trzeba się radować ! Słoneczko tak pięknie świeci !

Miłego dnia dziewczyny ! I trzymajcie kciuki za wizyty!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć Wam o poranku 🙂

JoZo dziękuję za życzenia 🙂
moniadad jutro będę trzymała kciuki za Ciebie i Maluszka 🙂
kirrke, Amii hormony to nam jednak kuku robią, nie ma co 😉
Amii będę trzymać kciuki dzisiaj 🙂

a ja się poważnie wystraszyłam dzisiaj. obudził mnie tak potworny ból głowy, że aż mi było niedobrze i przed oczami latały jakieś zygzaki świetliste 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Dziewczyny
Ja się w ten weekend nie ruszyłam z domu. W okolicach gdzie teraz mieszkam nie mam nikogo. Dobrze że nie poszłam z chłopakiem na groby bo bym tylko zmarzła, a tak grzałąm się z dzidziusiem pod kołderką. Chyba się bobaskowi podobało bo mnie troszkę smyrał po brzuszku. Za to później tak się objadłam słodkich rzeczy, że aż mi pryszcze wyskoczyły. Po słodkim to rzeczywiście się dzieciątka uaktywniają. Widać czekoladka smakowała 🙂
Powodzenia na wizytach. Chwalcie się co tam w brzuszkach skrywacie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc kobiety!
do nadrobienia mam 37 stron!!!!
zamiast chodzic ze swieczkami po grobach to sie siedzialo przed kompem i pisalo, nieladnie, nieladnie:P
w nocy z piatku na sobote obudzil mnie przerazliwy bol lydki, okazalo sie ze zlapal mnie skurcz ale straszne to bylo,
w sobote na cmentarzu przerazliwie zmarzlam, za to wczoraj ubralam sie jak na syberie 🙂
w dalszym ciagu nie czuje nic konkretnego w brzuszku mimo ze to 18 tydzien a wizyta dopiero za 2 tyg (sama nie wiem czy mam te bulgoty czy to jelita czy co) 😞
lece nadrabiac stronki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałam te zabobony
Jakby tak tego przestrzegać to tylko by leżenie w łóżku zostało. Paranoja.
Mogę jeszcze dorzucić taki: nie farbuj włosów w ciąży bo dziecko będzie rude 😉 Jeżeli o mnie chodzi to moje chyba będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny,

Za dzisiejsze wizyty mocno trzymam kciuki czekam na relacje 🙂
Wczoraj na cmentarzu tak zmarzlam ze nie moglam się rozgrzać, ale jak zwykle najlepsza w takich sytuacjach jest herbatka z cytrynką i kocyk.
Do tego od soboty mieliśmy z mężem ciche dni.
Ahh ci faceci.
Teraz zabieram sie do czytania zabobonow chociaz kompletnie w nie nie wierze. Tak jak bogusia mowi gdybyśmy tak myslaly to od poczatku ciazy musialybysmy sie polozyc do lóżka i tak 9 miesięcy lezeć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no tak:laugh: , jakie te zabobony sa glupie, przynajmniej sie posmiac mozna, wiecie co dziewczyny jak mam zły humor, to ogladam moj ulubiony kabaret o bogu.
http://www.youtube.com/watch?v=OF8rcXIwYhs to pierwsza czesc
http://www.youtube.com/watch?v=ffv70p6bggc&feature=related, a to druga, na niej zawsze placze ze smiechu.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miała być Neonówka hehe
Ja do środy to osiwieje. Muszę sobie znaleźć jakieś zajęcie dla myśli bo ciągle myślę o wizycie. Dzisiaj w nocy to mi się nawet USG śniło. Ja już taka jestem że wszystko przez sen przeżywam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...