Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Amii mi jeszcze Lovela nie przyszła, ale zaznaczyłam, że chcę ją dostać w listopadzie, a ten dopiero się zaczął, więc teoretycznie mają jeszcze dużo czasu na wysyłkę 🙂 Ale zaglądam regularnie do skrzynki z nadzieją, że już już może jest 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sto lat sto lat wszystkie solenizantki i jubilatki dnia dzisiejszego 🙂 serniczek pychaaaaaa
co do roznego rodzaju badan to ja np pierwszy pomiar cisnienia mialam na 3 wizycie tj 15/16 tydzien. czasami jak czytam o Waszych wizytach to dopatruje sie uchybien u mojego lekarza ale ze nic powaznego ze mna sie nie dzieje to poki co nie pozostaje mi nic innego jak ufac Mu i zdac sie na Niego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klapoucha ale długo się szorowałaś 🙂
Trzymamy kciuki

Basik naprawdę serce pęka jak się na nią patrzy.

Ja wam wkleję jak kupiłam mojego urwiska małego i leżał biedny z wielką przepukliną w pudełku i miał pchły i dygotał z zimna 😞 jak wspomnę sobie tego handlarza to mi się coś robi 😠



Mój Bulinek mały [img size=249]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC03051.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mój ukochany piesek już ma swoje lata, bo aż 10, ale kocham go całym sercem ! To moje najukochańsze zwierze i żaden rasowy pies i nie wiem jak piękny go nie zastąpi 🙂 Mój i tak jest śliczny jak na mieszańca - kundel z jack russelem. A werwę to ma nadal nastolatka ! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkie psiaki to słodziaki, a te ze schroniska to kochają nadzwyczajną miłością.
Zawsze miałam bullterierki z hodowli a Pipa jest pierwszym adoptowanym kundelkiem ze schronu i na pewno nie ostatnim 😉
Wyobraźcie sobie, że ktoś ją w lesie do drzewa przywiązał z 1 km od stacji benz. i gdyby nie przypadek bo facetowi zachciało się siusiu, to by tam umarła z głodu, strachu i rozpaczy.
Oszczędze wam stresu i nie wkleję fotki ze schroniska.
Sama nie chcę jej takiej pamiętać.
Ona już pewnie nie pamięta bo teraz to się taka pewniara zrobiła, że hoho.
Bartek nazywa ją pieszcotliwie z miłością : chujkiem na kaczych nogach :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje jeszcze jedną parę rąk bo wkopałam się w bigos a jeszcze muszę zrobić mielone,ziemniaki i surówkę 😮 zwarjuje 😞

Ania pożycz Chinkę 🙂

A gdzie posprzątać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...