Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Bogusia, skleroza w ciąży?
Ja mam tak i bez ciąży :laugh: :laugh:
Ciekawe czy ja będę miała usg we wtorek.
Na połówkowe jeszcze za wcześnie, a czy mi zrobi takie kontrolne to nie wiem. Może poproszę.
W sumie to stęskniłam się już za moim maleństwem i jak czuję ruchy to chciałabym też i zobaczyć choć na chwilkę 🙂
W środę przyjeżdża moja mamuśka i tak się cieszę, ze szok.
Moze to będzie motywacja do zmiany ostatniego stylu życia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amii ja tam się o piersi nie modlę bo jaki mi zostaną po ciąży takie wielkie jak mojej mamie to załamka 🙂

Co do dotykania brzucha to ja już pisałam NIEE DOTYKAC MNIE 🙂

A wczoraj mój brat mówi do mnie ale masz wielkie cycki daj dotknąć i aż się zdziwił jak złapałam go za rękę i wsadziłam do stanika i mówię do niego jak nie masz jakich dotykać to po dotykaj chociaż moje 🙂 ale buraka strzelił a Mama to ciastem by się udusiła ze śmiechu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bogusia - uwierz mi, że jak się dowiesz płci to za dwa dni jak się oswoisz z tą myślą to będziesz szczęśliwa nawet jeśli początkowo będzie to szok. Mi wszyscy bwmawiali chłopaka od samego początku i też się tak w sumie nastawiłam (nie to że wolałam, było mi obojętne), a tu raczej dziewczynka. Też byłam w szoku, a teraz się cieszę 🙂 A co Ci wychodzi z CHIŃSKIEGO kalendarza?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie chiński chłopak, przeczucie chłopak i te 90% lekarza też chłopak.
już nawet zwracam się do brzucha po imieniu Aronek.
jak będzie panienka, to będzie lekki szok choć cały czas zdaję sobie sprawę, ze tak właśnie może być.
myślę, ze jednak szybko sie przestawię i zaczne mówić do brzucha Pola i już. 😉
Ja to mam inną schizę: zdrowe bobo bo mam przypadek porażenia mózgowego w rodzinie, a ja młoda już nie jestem i wzrasta prawdopodobieństwo urodzenia chorego bobaska 😞
Gdzieś tam jednak mam nadzieje, ze będzie dobrze. Zrezygnowałam z amniopunkcji bo i tak urodzę.
Ach....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania u mnie tez jest chory chłopczyk w rodzinie ale ja sobie obiecałam że jeśli z moja dzidzią będzie coś nie tak to i tak będę Kochać całym sercem.

Aha stary to może być pies 😉 a Ty nawet do podeszłego wieku jeszcze nie doszłaś 😉

U mnie z chińskiego chłopak z dni płodnych chłopak i przeczucie też chłopak 🙂 No nic będzie mała ZARA jak tatuś 🙂

Powiem wam że odkąd odcięłam się od pewnych znajomości zrobiłam się bardziej otwarta na ludzi a jak spotykałam się z nimi to zawsze co bym nie powiedziała to patrzyli na mnie krzywo jak na kosmitę i przez nich robiłam się zamknięta w sobie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się to przekonanie początkowe wzięło stąd że z mojej strony w rodzinie pierwsze zawsze były dziewczynki. Wiem że to myślenie jest bez sensu ale cóż nadzieja matką głupich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Dziewczynki 🙂

Ania73 nie martw sie. U mnie w rodzinie jest chlopiec chory na autyzm ( a mloda tez juz nie jestem ) wiec wyobraz sobie jak to dziala na moja wyobraznie 🥴 Zwlaszcza, ze zadne badania prenatalne tego nie ujawnia ...

A tak w ogole to mam pytanie:
od kilku dni czuje takie pojedyncze pukniecia w brzuchu ...
zadne tam "motylki" czy" baloniki" czy cos w tym rodzaju ...
po prostu takie sporadyczne, delikatne stukanie od srodka
czy to moze byc Dzidzius ? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
teściowym terrorystkom mówimy STOP !!!
a ja sie w końcu zbieram do tej Ikei i dziś to mam nadzieję, ze już nic na przeszkodzie nie stanie.
Mam ochotę nakupić pojemników, pudełeczek i innych rzeczy do przechowywania.
Popakuje to co mnie drażni bo leży luzem i wyniose do mieszkania sąsiadki, która wyprowadziła sie do Irlandii i pozwoliła zrobić u niej przechowalnię. 🙂
Mamusia przyjeżdża w środę do mnie to musi być lux i luz bo inaczej się nie pomieścimy w tej mojej klitce.
Narazka, robie szybki makeup i sapadam do Janek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zmieniłam, a raczej zmienili (mnie to się zdarzało, jak mnie snieg zastał na letnich, albo jak kasy mi szkoda było) ale teraz oddałam się w ręcę fachowców 🙂 na pocieszenie powiedzieli że te opony nie nadaja się juz do jeżdżenia i trzeba new, haha kto kupi mi opony ? a przecież ciężarnym się nie odmawia 🙂
Teraz bawie sie w dom bo mam 3-letnia Ninę pod dachem, prosta w obsłudze, potrzebuje: kredki, kartkę, błyszczyk, i kanał z bajkami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agatta ja też wczoraj takie coś poczułam i w głowę zachodzę czy to może być dzidziuś a dzisiaj rano czułam coś jakby mucha w sieć wpadła ale tym razem po prawej stroni i trwało to chwilkę a potem przestało.Sama się zastanawiam już co to może być...wszyscy mówią że to nie możliwe że dziecko bo za wcześnie i powinnam czuć w 20tc a ja myślę że to tofik i nawet ostatnio nic im nie mówię że maleństwo się odzywa tylko Mężusiowi się zwierzam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...