Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ilonab i MadzikM wspolczuje Wam bardzo Dziewczynki ... podziwiam kobiety, ktore po tak trudnych przezyciach nie poddaja sie i ida do przodu ...
moja przyjaciolka z mezem 2 lata starali sie o dziecko - poronila kilka razy, wiem ile ich to kosztowalo psychicznie - tym bardziej Was podziwiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dziewczyny podziwiam i trzymam kciuki za wszystkie.
no niestety jak sie teraz slucha co sie dzieje szczegolnie u tych par co bardzo chca to az zal serce sciska, taka niesparwiedliwa natura nasza, ale nie mozemy teraz tymi pesymistycznymi myslami sie nakrecac, spokoju wytrwalosci i wiary wszystkim zycze.
co do ruchow ja czuje dzidzisuia tylko rano jak sie obusze i wieczorem jak zasypiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny będa z was niesamowite mamusie. Moja mama pierwse dziecko - moja siostre urodzila bez problemów a pozniej okazalo sie ze maja z tata konflikt serologiczny i niestety 3 kolejne ciąże poroniła. Gdyby nie ona nie byłoby mnie teraz na swiecie poniewaz moj tata nie chcac narazac jej na kolejne przezywanie straty dziecka i stwierdzil ze widocznie maja miec jedno dziecko. Upór mojej mamy sprawił jednak że zaszla w ciaze i szczęśliwie mnie urodziła.
Z kolei moja siostra pierwsze swoje dziecko poroniłą tego samego dnia rok pozniej urodziłą syna.
Kobiety naprawde maja w sobie niesamowita siłę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja w tym roku to miałam straszna banie i całymi dniami marudziłam Mężowi że chcę dzidzię i proszę jak się mocno chce to się dostaje 🙂
Tylko nie wiem dlaczego jeszcze w totka nie wygrałam bo tez mocno chcę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
starlight85 piekna i wzruszajaca ta Twoja historia - jakos tak swiatecznie mi sie zrobilo 🙂

bogusia23 bedzie dobrze ! nie ma tak, ze caly czas jest zle - po zlych chwilach musi nareszcie byc lepiej 🙂 Nie chce tak bezczelnie dopytywac, ale moze to hormony ?

Ja to ostatnio np ogladalam wlasnie jakies pisemko z mega szczuplymi laseczkami w mega sexy bieliznie ... no i oczywiscie w ryk 🙂
Tak na codzien to ciesze sie i jestem dumna z rosnacego brzuszka a w tamtej chwili stwierdzilam, ze jestem tlusta jak swinia i prawdopodobnie nigdy juz nie schudne - a nawet jak schudne to bede miec wiszace cycki i rozstepy. Ryczalam chyba z godzine zanim stwierdzilam, ze ja to chyba jakas nienormalna jestem zeby sie przejmowac takimi bzdurami. Czasami to jestem w szoku co te hormony ze mna robia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agatta ja pamiętam że płakałam z powodu niezafarbowanych włosów i że wyglądam jak Klakier 🙂 Mąż padał ze śmiechu a ja wyłam jak bóbr...i nie mogłam się powstrzymać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe 🙂

najgorsze jest to, ze w danym momencie naprawde wydaje sie, ze to koniec swiata 🙂

Mamusie - takie pytanie - ile razy biegacie do lazienki w nocy ? ( chodzi o siusiu ☺️ ) bo ja to z 3-4 razy i to i tak juz jest niezle bo na poczatku to z 6-8 razy lecialam 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hormony pewnie się teraz cieszą ze mi koktajl zmiennych nastrojów przyszykowały. A co do farbowania włosów to chyba sobie farbę kupię i zostanę platynową blondynką. Przynajmniej na miesiąc bo później znów odrosty :/
Ilona słodkie te Misiaczki. Od razu mi lepiej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przez pół życia czarna jestem a naturalny to myszowaty jak to ja nazywam 🙂 ciemny blond...

Aggata ja to latam tak z 4 razy...i nie ma znaczenia czy sie napiłam przed snem czy nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ILONAB ja mialam lyzeczkowanie w tym roku lipcu i w sierpniu zaszlam w ciaze,nawet nie doczekalam pierwszego okresu. Dlatego troche sie martwie,bo macica nie miala wiele czasu na regeneracje. I mam opory przed zblizeniem,a jeszcze to plamienie to juz naprwde sie boje. Zobaczymy co powie lekarz. Ale BRZUCHY DO GORY 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... cholera z warszatu wlasnie zadzwonili, ze koszt naprawy mojego samochodu to 500 PLN 😠 ( auto mi dzisiaj zrobilo mila niespodzianke z rana i po odpaleniu zadymilo pol ulicy )
Oczywiscie spanikowalam i ucieklam z brzuchem bo sadzilam, ze wybuchnie ☺️

... o, wiem ! wysle mojego Konrada po cos slodkiego na pocieszenie, co bedzie tak siedzial bezczynnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam ponownie mamuski, ja tu wam wstawiam zdjecie mojego brzuszka a mi prad zabrali i tak 5 godzin bez wiedzy o swiecie brzuszkowym, masakra .... 🙂
ale teraz juz wstawiam zdjecie z konca 18 tyg jutro 19 🙂 [img size=373]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Zdj__ci__tka036.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...