Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
[img size=240]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/ci____a_18_tydzie___6dni__2_.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />http://www.flickr.com/photos/40999177@N07/4086833103/" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też was tak strasznie bolą sutki że nawet piżama je drażni?? ja dzisiaj musiałam spać goła bo myślałam że oszaleje z bólu a Mąż odrazu oczu otworzył i się cieszył 🙂 jakby na coś liczył a tak to go bomba nie zbudzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny, witam po weekendzie, dzis pierwszy dzien w pracy po tygodniowej przerwie.
macie piekne zdjecia, ubranka, ubrania, obraczki 🙂
ja moze poznam plec w przyszly poniedzialek jak tylko dzidzius bedzie laskaw.
dzisiaj rano moj maz poraz pierwszy poczul ruchy dzidziusia jaki byl wzruszony i szczesliwy 🙂
ta kula o ktorej pisalam ze mam krzywy brzuch to jest wlasnie nasz dzidzius i to on tak fajowo sie rusza i bulgocze od wewnatrz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iskierka ale wielki... i jaki ładny

Kłapoucha ja wiem ze dziewczynki są fajne 🙂, bo mam dwie sostrzenice, a przyznam szczerze ze z moim Michałem sami nie wiemy co ysmy chcieli, ważne żeby było wszystko na miejscu 🙂

Lecę panny zmieniać koła na zimówki, ale mi się nie chce bleeeee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ale macie fajne brzuszki 🙂 i już nawet takie duże, ja jeszcze takim duzym pochwalić się nie mogę ale ważne, że rośnie 🙂 🙂 🙂
ubranka przekochane, też juz mam taką ogromną ochotę kupować nio ale za 2 tygodnie dokładnie poznamy płeć i wtedy może poszaleje 🙂 lekarz zasugerował, że chyba chłopczyk ale to co odstawało od tego malutkiego ciałka to podobno mogła być pępowina i on sam nie wiedział dokładnie. Czekamy z niecierpliwością na nastepną wizytę 🙂

Pozdrawiam wszytkie mamusie! u mnie za oknem okropny poniedziałek, mokry i pochmurny, na szczęście ja siedze w ciepłym domku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobitki !

Ilonab - jaki ogromny brzuszek 🙂 Ja mam mniejszy chyba od Ciebie. Fajna koszula z H&M? Też taką chcę 🙂

Ja mam gdzieś taki brzusio jak Klapoucha i też czasem się zastanawiam, że jakiś mały, a dziecko przecież duże :p

iskierka - po tobie to już trudno nie domyśleć się, że w ciąży 🙂 Śliczny brzusio.

emi - obrączki śliczne, bardzo podobne do naszych, to białe złoto? Ciuszki urocze, a narzeczony przesympatyczny 🙂

Dosiadłam się do sera żółtego i chyba skroję całą kostkę :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilonq bolą. Smaruję Bepanthenem.Aaa i fajna bluzka.Też chce taka!!!!

Iskierka, wow. ładny ci urusł brzuchatek już 🙂

Asieńk no mój tez marudził, ze nie czuje. A teraz jak mła kopie i akurat jego niechce to sie robi smutasem jak mały chłopiec i mówi "ja też chce" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak bluzka z H&M 🙂

Ja chyba muszę przyzwyczaić się do bólu sutków bo co zrobię jak dziecko się przyssie i będzie boleć??

Asieńka a to Ci dzidziuś psikusa zrobił i się wypiął jednak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie mamuśki!
Dopiero skończyłam czytać wasze weekendowe pogaduchy. Witam nową KWIETNIÓWECZKĘ 🙂
Miałam przygodę w piątek. Jak wracałam do domu pociągiem to on się musiał akurat wykoleić. Ale byłam zła bom głodna byłam okrytnie, a do domu dotarłam dopiero o 18:15. Dzidziuś nie był zadowolony że tak późno jadł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam w nowym tygodniu 🙂

Iskierka brzuszek śliczny, mój jest troch mniejszy ale rośnie..muszę fotkę pstryknąć i pochwalić się wam.

Ilonq sutki strasznie mnie bolą już od miesiąca, są "niedotykalskie" i cały czas sterczą, co męża bardzo cieszy i za każdym razem gdy mi je drażni krzyczę na niego 😞

Miłego dnia, choć pogoda strasznie "barowa" 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kobitki 🙂
Nadrobiłam wczorajsze wasze rozmowy.
Weekend jak zwykle szybko minął i dzisiaj spowrotem do pracy, ale lenia mam strasznego do tego pogoda dołująca bo pochmurno szaro i cały czas mży.
Wczoraj zabralismy sie sie za sprzatanie naszej chałupki i pod wieczór miałam juz serdecznie dosyć. Ale wkoncu mieszkanie przypomina mieszkanie a nie plac zabaw dla dużych chłopców 🙂
Jeszcze trochę i ruszy akcja przeprowadzka.
Piękne brzusie i piękne ubranka dla maleństw nic tylko schrupać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złośliwa się chyba robię. Wczoraj chłopak mnie wyciągnął do pizzeri bo jego znajomi tam byli. Chciałam zostać w domu bo nie przepadam za nimi a teraz to wybitnie mnie irytują i nie mam ochoty ich oglądać. Nie moje klimaty - o tak powiem. Przez 1,5 godziny nie odezwałam się do nich słowem a ich śmiechy doprowadzały mnie do wariacji. Ciekawe czy to hormony czy rzeczywiście tak na mnie działają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonka naprawde dzidzius jest niesamowity i tak sobie non stop tylko po prawej stronie sie wyleguje 🙂 najgorzej jest rano jak sie obudze normalnie taka gora lodowa na brzuchu sterczy:P
a co do piersi to jeden wielki koszmar, bola ale najbardziej na zimnie na dworze, a moj mz jak tylko je widzi to rzuca tekst: "ja ale wielkie takie murzynskie":laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...