Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
DZIEWCZYNY piekne macie brzuszki 🙂
U mnie dzis lepiej plamienie minelo,dzwonilam do poloznej ale jest na wakacjach 😠 i nie wiem dlaczego nie daja zadnego zastepstwa,ale jutro ide do lekarza.
Na szczescie,ogolnie czuje sie dobrze i nie mamzadnych boli,bo inaczej chyba bym sie zalamala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
po slodkim tez ? bede testowac 🤪

MadzikM Najwazniejsze, ze jutro idziesz do lekarza. Najgorsze to siedziec, czekac i panikowac. Na pewno wszystko bedzie dobrze. Trzymam kciuki 🙂

Ja w tym tyg mam badania i z badaniami 18 listopada do lekarza - juz sie nie moge doczekac. Te przerwy pomiedzy wizytami u Gina powinny byc zdecydowanie krotsze ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzik a może tak jak pisałam zaszalałaś z Mężem i się otarłaś...ja tak często miałam kiedyś jak mnie wymęczał 🙂

Wstawiłam zdjęcie na NK i dziewczyna znajomego której nie mam w znajomych bo jej nie lubię wchodziła do mnie na konto aż trzy razy i co najlepsze by obejrzeć zdjęcia musiała wejść z konta swojego chłopaka i zrobiła to tak dyskretnie że odrazu się skapnęłam 🙂 Ludzka ciekawość jest śmieszna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ILONAB nie daaaaawno nmnie mielismy tej przyjemnosci,bo troche sie balam. Ja poprzedniaciaze poronilam i mialam lyzeczkowanie,a to jest jak zabieg aborcji 😞 A potym zbiegu moge miec problemy z szyjka macicy,moze sie skracac wiec popadlam w mala paranoje.Czekam tylko do nastepnego USG w 20 tyg. Ale staram sie trzymac i myslec pozytywnie,rozmawiam z dzidziusiem i mowie mu zeby zostal w brzuszku mamusi bo tam jest mu najlepiej i ze bede o niego dbala,itp..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chcę święta ale tylko dla jedzonka i prezentów 🙂 bo nigdy nie lubiłam dzielić się opłatkiem i jak byłam mała to za drzwiami się chowałam 🙂

Oglądam taniec z gwiazdami 🙂 bo wczoraj usnęłam
Ale Natasza ma nogi i fajną kieckę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzik ja też straciłam dzidzię w tamtym roku i tez miałam łyżeczkowanie 😞 tez bałam się Kochać z Mężem 😞 i bardzo długo musiał na mnie czekać aż się przełamie,a teraz to się kochamy gdy tylko mam ochotę bo zapytałam lekarza czy mogę i czy nie widzi żadnych przeciwwskazań.

Ja swoje maleństwo straciłam w sierpniu i teraz w sierpniu zaszłam w ciąże 😉 Może do mnie wróciło...i w brzusiu u Mamusi mu teraz dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wiele rzeczy mi się nie układa. Chyba nawet nie ma sensu się starać. Oby tylko przeczekać do końca roku i wejść pozytywnie w kolejny z uśmiechem na ustach. Oby mi się chociaż to udało. Znowu mnie pesymizm dopadł 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...