Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Basik ja takie coś miałam już dwa razy gdzieś w 8 tygodniu i waśnie wczoraj wieczorem. Ale miało to związek ze stresem tylko wtedy dostaję trzęsawki jakby z zimna, aż musiałam nospę zażyć, bo mi stwardniał brzuszek, głupie nerwy !!!! Precz ! Nie zdenerwowałaś się czasem wtedy, może to od tego?



Co do Sylwestra i Andrzejek to jeszcze nic nie mam w planach, ale pasowałoby się wybrać, w tamtym roku byłam w Wysowej ze znajomymi z Katowic. Jaja były 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bogusia jak wysunęłam tą nogę spod kołdry to miałam takie wrażenie, jakbym dotknęła stopą lodu i od tego zrobiło mi się tak strasznie zimno. Dokopałam się w końcu do skarpetek i jak je założyłam to od razu zrobiło mi się cieplej i przestałam się tak trząść.
A mojego lekarza jak na złość dzisiaj nie ma...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amii to było w środku nocy jak się obudziłam- ja generalnie jestem strasznym "zmarźluchem", jak tylko na polu robi się troszkę chłodniej ja bez skarpetek do łóżka się nie kładę 🙂 A tu jak na złość wczoraj nie założyłam 😠

Bogusia otwieram linka i wyskakuje mi :Błąd pobrania danych rozdziału:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Kwietniowki 2010 🙂

Kurcze tak Was czytam i sie przerazilam - stan przedrzucawkowy ? Basik uwazaj tam na siebie ... Przeczytalam ten artykul bogusi i oczywiscie juz ( z moim skrajnym przewrazliwieniem ciazowym panikuje czy aby ja nie mam takich dolegliwosci ) 🥴

W ogole dzisiaj od rana jestem jakas taka konkretnie wkur ... ( oczywiscie bez powodu ) Konradowi juz sie dostalo ( juz mnie meczy poczucie winy ☺️ ) - ale i tak teraz czekam kto nastepny 😠

Alez jestem dzisiaj rozdrazniona i cala w jakims takim irracjonalnym stresie ... ech

W czwartek badania - zobaczymy co mi tam wyjdzie ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://pl.wikipedia.org/wiki/Nadci%C5%9Bnienie_t%C4%99tnicze_w_ci%C4%85%C5%BCy
Zobacz na wikipedi albo wpisz hasło w google: stan przedrzucawkowy lub rzucawka. Ale jak masz ciśnienie ok to pewnie nie to.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moniadad szczerze Ci współczuję-pracowałam przez rok w księgowości w przedszkolu i moja kięgowa szału dostawała, jak przychodziło do wypłat- wszystkie programy fiksowały, ktoś przychodził w ostatniej chwili upomnieć się o wysługę itp., jakby nie było na to całego miesiąca...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basik to może być tez z przemęczenia...cały dzień biegałaś i poprostu organizm jak poczuł zimno to dostał troszeczkę takiego jakby szoku termicznego...Ja zawsze jak pobiegam cały dzień to potem w łóżku najzimniej i mam drgawki i byłam z tym u lekarza miałam wyniki ok i okazało się że to właśnie przemęczenie...także brzusio do góry.

Ale mi ciąża daje w kość ciągle chodzę śpiąca a do tego wyszedł mi zajad który na bank Ania wyleczyła i podesłała do mnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć mamuski

ja juz szperaka z rana zaliczyłam i tylko tatusia obkupiłam 😞
dzisiaj chyba z Wami nie posiedzę bo latać zaczynam, paznokcie, obiad, basen, impreza i chatę muszę posprzatać.

Basik noł stres i zakładaj skarpety 🙂

no i ten przelew poproszę także moniad wkońcu dzisiaj dzień WYPŁATY 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja w pierwszej ciazy w 8 mies bylam na weselu,bawilam sie super ale dzidziusiowi sie nie podobalo 😞cora jak zaczela kopac tak nie przestala do rana,ale kopala bardzo mocno,wiedzialam,ze to z niezadowolenia 😞 dzidziusie nie lubia huku i glosnej muzyki,stresuje ich to. One lubia nasz glos i spokoj 🙂Dlatego wiem,ze w ciazy bedeomijac glosne imprezy 🙂 i Tym razem,Sylwester kameralnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj dziewczynki gdybym tylko mogła wszystkim bym się podzieliła. Ja wbrew pozorom lubię te cyferki i papierki ale dzisiaj jeszcze coś źle się czuję a najgorsze że zapiekankę bym zjadła i pewnie zaraz poproszę żeby ktoś pojechał mi kupić bo coś głodni jesteśmy 😉 ale przez to że system nawala mogę sobie z Wami popisać:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...