Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
MadzikM ja z tego smutku to tez sire objadlam ale naszczescie laptop lezy na łózku a ja obok niego takze tak sobie odpoczywam po jedzonku,ja zawsze bylam taka ofiara losu nigdy nie mialam szcescia do facetow,przyzeklam sobie ze nie dam sie skrzywdzic zadnemu a tu prosze moje kochanie tak mnie rani,eh zastanawiam sie z dnia na dzien czy to ma sens takie uzalanie sie nad soba i bycie z kims kto na mnie nie zasluguje,ale z drugiej strony dziecko w drodze;/;/;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczynki, jeszcze nie przeczytałam co u was bo znów lektura do nadrobienia.
Zaszalałam- kupiłam kilka rzeczy dla maluszka i taka jestem z tego powodu szczęśliwa 🤪
Misiek jak się dowiedział to zwątpił....Przesądy!! W sumie to jeszcze masę czasu a i w grudniu przeceny będą duże ale jakoś tak miałam ciśnienie.
Widziałam brzuchatkę z oooogromnym brzuchem i listą zakupów i tak miło mi się zrobiło - już niedługo my takie będziemy:P
Ah... niech ten czas już szybciej leci bo nie mogę się po dzisiejszym dniu doczekać. Buziaki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Faceci często tak mają,oj jak ja bardzo bym chciała mojego Remika i Radka 🙂 wychować na dobrych facetów...narazie Remik to fajny chłopiec,ma swoje cięzkie dni ale super się dogadujemy,mój mąż też miał opory w naszej 1 ciaży ,pozniej jak Remigiusz się urodził to oszalał,odrazu go przewijał,ubierał,kąpał,wszystko!!ja sie bałam,on nie 🙂
W tej ciąży jakoś tak dojżalej do wszystkiego podchodzimy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia – gratulacje dla Majeczki! 🤪
Buzia i stopa – rewelacja! A psiochy i ja nie widzę.... ☺️

Kciuki za jutrzejsze USG :P
Ja na swoje czekam do piątku 🙂

Perełko - brzuch do przodu, cycki do góry! Będzie dobrze. Faceci czasami sami nie wiedzą o co im chodzi. A dzieciaczek w brzuchu jest dla nich na maxa nierealny. A potem zakochują się w maluchu bez pamięci 🤔

Dobranoc Brzuszki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evi wpadłam tak na chwilkę by złożyć Ci życzenia z okazji zawarcia związku małżeńskiego :* dużo miłości i samych autostrad do szczęścia :* Bądźcie szczęśliwi w swojej małej rodzince :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oho nikogo nie ma ...
Dzien Dobry Spiochy 🙂

A ja juz na nogach od 8 ... i to po imprezce. Malenstwo cierpliwie towarzyszylo w uroczystosciach do poznych godzin nocnych przypominajac o sobie kopniakami 😉
Ale sie najadlam roznych bigosow, salatek, sledzi, tortow i innych pysznosci ... i nawet zgaga mnie nie dopadla ! :P

Jozo piekny brzusio 🙂

Ania78 ten Twoj maz to dopiero prawdziwy artysta - Dzidzia na brzuchu jak malowana 😉

Sztunia gratuluje Dziewuszki ! 🙂

Mimo tego, ze wczoraj "wrzucilam w siebie" jakies pol tony -
dzisiaj obudzilam sie glodna ☺️

Lece wiec jakies sniadanko szykowac ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iskierka tzrymamy oczywiście kciuki, chociaz na pewno wszystko ok 🙂

sztunia gratuluję księżniczki 🙂 zdjęcie z buźką-urocze 🙂


ania78 właśnie, o mało nia spadłam z krzesła jak zobaczyłam malunek Twojego męża- i po co Ci teraz USG, wszystko widać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...