Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ilonka ja tez jeszcze czekam na plec Maluszka - takze dolaczam do grupy "niewiedzacej i oczekujacej" 😉 Ania73 tez czeka ...

Moj Konrad koniecznie chce byc przy porodzie, ale ja nie chce ... osiagnelismy wiec kompromis i na poczatku bedzie przy mnie, pozniej wyjdzie a zaraz po porodzie - od razu dolaczy do Nas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny poród. Marzenie. Szkoda że w Polsce nie ma takich możliwości, chyba że w prywatnej klinice w Warszawie, którą bez wyrzutów i z całą pewnością polecał gin mojej koleżanki jeżeli chodzi o prywatne (poród 12 tys. zł) 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja rowniez jak cos to ole byc nacieta niz peknac ale podobno ten fotel dziala cuda i jest to bezbolesne.. a poza tym moj chlopak nie bedzie taki duzy bo jak wytrwam do konca o bedzie miec troche ponad 3 kg 🙂 cociaz nigdy nie ma reguly ze male dziecko i bez naciecia.. moja chrzesnica wazyla 2300 i siora byla na cinana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja mam takie zdanie ze czy porod w szpitalu czy w prywatnej klinice czy w hotelu 5* to i tak bol i tak bol, nikt za nas tego nie zrobi, nawet Zanet kaleta nic tu nie pomoze, roznica moze byc taka ze nastawienie ludzi wokol bedzie inne, najwaznijesze to chyba i tak na jaka trafi sie polozna i personel na danej zmianie,
moja mama twierdzi ze o tym bolu bardzo szybko sie zapomina i potem najwazniejsze jest dziecko i radosc jaka daje jego przyjscie na swiat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asienka masz racje bol bolem i wszedzie bedzie tak samo bolec ale tu chodzi o opieke i nawet nie chodzi tutaj o mnie ale o malenstwo.. albo pupa odparzona albo pieluszka niezmienona albo to albo tamto... jasne ze nie wszedzie ale trzeba trafic naprawde na ludzi ktorzy pracuje z sercem i bede sie opiekowac malenstwem tak jak nalezy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asieńka gdybym była w Polsce też wolałabym rodzic sama. Ale jak jesteś za granicą i otacza Cie tylko jakiś obcy bełkot czujesz się samotna i opuszczona, tym bardziej, że w czasie skurczy jesteś na sali sama. Myśmy tylko siedziały obok ( w sumie jak dziecko wychodziło to wyszłam co by szoku uniknąc) ale potem usłyszałyśmy, że dobrze, że tam byłyśmy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...