Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej Baloniki 🙂

po USG zniknie mi jeden suwaczek i zostanę z dwoma 🙂

Ilona ja też jeszcze nie wiem, co we mnie rośnie za ziółko 😉

Agnieszka84 mój mąż powiedział, że sobie nie wyobraża tam nie być, jego marzeniem jest przecięcie pępowiny...jakieś takie rzeźnickie zapędy ma 😉

co do samego porodu to jak tylko dam radę to chcę rodzić sama...za cesarkę to ja dziękuję, już miałam przecięty brzuch na pół i wiem, jak to później długo boli...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
rana po cc goiła mi sie szybko,mamją na wysokości bikini,jak założe majty czy strój to nie widac,to jest delikatna cieniutka linia i wcale sie długo ani bolesnie nie goiło.

Nie nastawiajcie sie na poród,bo tego nie zaplanujecie!
Ja pojechałam z odchodzącymi wodami,i zero akcji,tetno zanikało i cc i co?nic musiałam przeżyc,dzis nie wyobrażam sobie inaczej,była świadomawszystkiego,podczas cc zartowali lekarze,gadalismy itp//
nie taki diabeł straszny...trzeba to przejsc aby wiedziec o co chodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iskierko 🙂 pewnie, że porodu nie da się zaplanować, dlatego napisałam, że będę próbowała rodzić naturalnie...ale co wyjdzie w praktyce, to się okaże 😉 choć generalnie przeświadczenie lekarzy jest takie, że po porodzie naturalnym kobieta szybciej odzyskuje sprawność i dochodzi do siebie. jednak jak trzeba ratować maluszka to wszystko zniesiemy 🙂

p.s. z innej beczki: nienawidzę zębów 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
swieta hhhhhmmmm
chyba zdaza sie znudzic przez te wczesne reklamy, galerie w wiekszych miastach juz sa udekorowane odpowiednio.
jak rozloze sie na kanapie jest juz ciemno i w tv leci reklama coca coli to owszem jakas namiastka swiat jest i zawsze mowie do meza ze jeszcze tylko do 6 grudnia wytrwac i na osiedlu zaczna dekorowac balkony, ale tak naprawde swieta te prawdziwe to u mnie w domu zacznie sie czuc w polowie grudnia kiedy zakupione prezenty bede pakowac , Dzien przed Wigilia ubierze sie choinke udekoruje dom szyszkami, swierkiem itp jeszcze jak snieg spadnie to juz bedzie full wypas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
swieta docenilam szczegolnie po slubie jak zmaieszkalismy oddzielnie, i nie ma to jak domowe pyszne jedzonko mamusi 🙂 czasem meczace sa 2 Wigilie u rodzicow i u tesciow ale da sie opekac szczegolnie w tym roku dzidzius bedzie zachwycony podwojnym jedzonkiem zupy grzybowej, pierogow , pieczarek w ciescie itp 🙂
co do prezentow to rzeczywiscie dzis kazdy ma dostep do wszystkiego i ciezko jest kogokolwiek czyms zaskoczyc, u mnie najczesciej sie skladamy i kupujemy 1 porzadniejszy "wymarzony" haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dla mnie święta powinny być raz na 5 lat wtedy by się na nie czekało z utęsknieniem i by była inna atmosfera taka czarodziejska a tak to co roku to samo 🤢 już mi czasem niedobrze od nich się robi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello
Swięta, u mnie nie ma sraki 🙂 nie ma wielkiego sprzatania, bo my sprzątamy regularnie a nie na święta, brakuje mi tylko tego że teraz tak wszytsko jest dostępne i pomarańcze juz nie smakują jak kiedyś 🙂jedynie miła atmosfera i jedzenie i moje ulubione gołąbki z kaszą gryczaną. Prezenty kupuje można powiedzieć cały rok, więc juz mam ich pokaźna ilość. Ja teraz nie mogę doczekać się choinki, bo to będzie nasza pierwsza choinka w naszym domku, mam podjarkę taką że bombki i lampki juz mam 🙂

piłam glukozę afe....w poniedziałek wyniki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale i tak najwspanialsze swieta to wspominam te z dziecinstwa 🙂 teraz kazdy jakis zabiegany zmeczony i jeszcze co niektorzy tylko usiada za stolem jako goscie i najwiecej narzekaja ze zmeczeni a nic sie do organizacji nie przylozyli na szcescie u mnie to wyjatki. ale od kad pamietam moi rodzice zawsze organizowali przepiekne swieta takie magiczne i rodzinne , przyszle swieta BN beda fajowe jak juz bedziemy miec swoje gwiazdeczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mametki 🙂
Co do porodu, to też myślę, że czy tu czy tam to i tak samo boli (Ania78 na pewno bardziej niż ząb).
Myślę za to, ze obecność ojca dziecka lub kogoś bliskiego (mamy, przyjaciółki) choć trochę przyczyni się do tego, ze personel będzie bardziej uważał na słowa i czyny.
Zawsze tatuś moze zrobić "złe oko", jak położna śię zapędzi za daleko 🙂
O bagażu szpitalnym jeszce nie myślałam i kompletnie nie mam pojęcia co trzeba mieć ze sobą oprócz kilku rzeczy.
Za świętami też nie przepadam, ale to z osobistych-rodzinnych powodów i dobijają mnie. Sama uliczno-świąteczna atmosfera mi się bardzo podoba ale jest to małe ale. Może w moim domu będzie mniej obłudnie 🙂
klapoucha, dokładnie z tego samego powodu wkurw mnie bierze na mojego poteflona - klona 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wiem co wezmę do szpitala 🙂 laptopka by do was pisać i będę z wami rodzić 🙂 i komentować na bieżąco co się dzieje 🙂

Moje zdolności fryzjerskie 🙂 jak będzie córa to kitki potrafię zrobić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a i sorki, ze wracam do tematu suwaczków bo jako prowodyrka usuwania poczuwam się do wyjaśnienia
możemy mieć ich tyle ile chcemy 🙂
a powód ograniczenia był tylko jeden i nie chodziło o to by się więcej na stronie mieściło - choć to też racja, tylko o to żeby szybciej forum chodziło.
Bartek mi to podpowiedział bo jak zajrzał do nas i zobaczył te nasze "szlaczki" 🙂 to się załamał :laugh: :laugh: , ale to facet tylko więc mu wybaczcie - do tego świrnięty na punkcie kompów i patzry z technicznego punktu widzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...