Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mój brat ma szitsu, ale zabronił bratowej geja robić z psa i zero kitek 🙂
iskierka, ja ryczałam wczoraj bo mnie Bebcio tak wkurzył a dziś przez to boli mnie głowa 😞
i zamiast iśc na spacerek bo taka piekna pogoda siedzę z mokrą ścierą na głowie i jęczę.
Bartek narazie chce rodzić przy mojej głowie i pępowinę też zamierz ciąć, ale chyba nie wie, ze ona wygląda jak obślizgły zielony gruby wąż od pralki :laugh:
Założę sie, że wymięknie więc szykuję zastępstwo - przyjaciółkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emi czasem im specjalnie gumki ściągam bo są wtedy grzeczniejsze i leża spokojnie by nie wpaść w ścianę albo coś innego jakby się wygłupiały.To jest na nich najskuteczniejszy sposób 🙂

Mykam z czubusiami na dwór niech sobie pobiegają po trawce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iskierka nie przejmuj sie ... ja tez jakos ostatnio humoru nie mam, chodze, rycze i jestem niesympatyczna ...

moj Konrad tez ostatnio ogladal jakis film na necie i przezywal pozniej, ze pepowina jest taka gruba 🙂

ja tam chce rodzic sama ...
nie rozpieszczali mnie szczegolnie w domu - nigdy w chorobie i w innych trudnych sytuacjach za raczke nie trzymali wiec wiem, ze sama dam sobie rade najlepiej ... i nikogo nie potrzebuje

nie chce jednak byc totalna egoistka i skoro moje kochanie chce uczestniczyc to bedzie, ale na moich warunkach

poza tym - akceptuje tylko jego bliskosc wiec moze i dam sie troche za raczke potrzymac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
najgorzej wkurza mnie gadanie ludzi, ze porod bez faceta to nie porod albo, ze zmiekne i bede prosila zeby tylko ktos mnie wspieral i trzymal na duchu ... w ogole teorie ludzi sa najgorsze ...

... przed chwila zjadlam 2 lody z McDonalda - z polewa karmelowa pycha 🤪 chce jeszcze 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba muszę się zebrać i pogadać o porodzie z tatuskiem. Pewnie powie ze jest jeszcze duzo czasu i po co zaczynam o tym mowic. Troche skryty jest tatusko - z wyznawaniem uczuc i romantyzmem to ciezko u niego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już wole by był przy mnie. Jak słysze te historie że kobiete ledwo zabrali do szpitala a ojciec dziecka już świętuje jego przyjście na świat z kumplami do nieprzytomności. Ja dziekuję za coś takiego. Ja w takim dniu oczekuje wsparcia a nie dodatkowych zmartwień. Niech no tylko tatuśko spróbuje taki numer wyciąć to pożałuje 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogusia mój brat mówił na truskawkę "huśtawka"

Podopieczny na tramwaj mówił "dziandzian", zjadł "dziam" a najfajniej mówił ryba ale to trzeba zobaczyc bo nie da się napisać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bogusia23 no tego to sobie w ogole nie wyobrazam, ze ja rodze a moj na imprezie ... cale szczescie Konrad by tego nigdy nie zrobil ... MEGA odpowiedzialny facet z niego ( czasami az za bardzo 😉 )

... lece przejsc sie nad morze z psinka moich rodzicow ...
nie ma to jak towarzystwo kosmatego pyszczka 😉

3majcie sie Dziewczynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...