Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
oj ja tez juz nie moge doczekac sie Swiat ...
... skladanie zyczen, sprzatanie i bieganie za prezentami nie naleza do moich ulubionych zajec ... klimat Swiat tez jest juz zupelnie inny niz ten w dziecinstwie, ale i tak lubie ten czas ... choinka, bombki, swiateczne zapachy, dobre jedzonko i totalne lenistwo ...

... i chociaz co roku w trakcie Wigilii przypominam sobie, ze: "z rodzina najlepiej na zdjeciu" 😉 to i tak zawsze czekam na Swieta ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja pamiętam jak kiedyś ubrałam choinkę w pierniki (zakupione w IKei- miały dziurki na sznureczki), potem pomalowałam je lukrem i w domu super pachniało. Ale po pewnym czasie z mamą skumałysmy że albo brakuje pierników albo sa jakieś nadłamane, od dołu do wysokości gdzieś pasa. Okazało się, że moja dobermanka delikatnie ściagała albo podgryzała sobie pierniczki, przyłapanie zwierzęcia na takiej kradziezy bezcenne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pieczenie piernikow z dzieciakami - super sprawa
... ja do dzisiaj pamietam jak z babcia przed Swietami ciasteczka pieklam ... w takich malutkich foremeczkach ...

monisko3 Twoje dzieciaczki beda mialy super wspomnienia 🙂

no nic ... na mnie juz pora
milych snow laseczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziekuje bardzo za odpowiedz 🙂 na pewno zapytam o to lekarza. tym bardziej ze to moja 3 ciaza ale dwie wczesniejsze stracilam w 7 tygodnach. a teraz sie udalo wytrwac juz do 20 tyg i nie bylo zadnych problemow az do dzis, tylko wlasnie wszedzie czytam ze bol jaki mi doskwiera to rozciagajaca sie macica. ale maluszek raczej ma sie dobrze bo daje o sobie znac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry śpioszki dzisiaj sobota to pewnie pośpicie dłużej mnie obudził głód 🙂 więc pora śniadaniowa a i dzisiaj zajęcia na uczelni jadę tylko na dwa przedmioty a później wracam do domku.
Wracając do wczorajszego wątku ja też uwielbiam święta dziewczynki zaczynają już ozdoby robić w tym roku będzie ciekawiej bo scoobi wcina wszystko co okrągłe myśląc że to jego piłka więc bombki to dopiero będzie frajda.:laugh:
Miłego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam was 🙂
U MNIE TRAGICZNA pogoda....wieje strasznie,.leje deszcz...przez okna nic nie widac 😞 😞 😞
juz wiekszosc malych i wiekszych miast zalanych...,ale co tam 😉
moja dzidzia w koncu od rana przewraca sie i kreci ci9agle czuje kopniaczki-nareszcie dosyc porzadne 🙂 🙂az chwilami mdli mnie jakby na zoladek albo nie wiem,
ale bardzo sie ciesze 🙂 🙂 ze daje znac o sobie juz od samego rana
zycze milej soboty 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka.
A ja rano poleciałam krew oddać.
Bo już się tak tą toxoplazmozą denerwuje i antyciałami że nie wytrzymałam do piątku.
W piątek znowu oddam na zwykła morfologie.

Może jutro będę miała wyniki.Bo mi się już to nawet śni.


Pogoda ładna.
Dzisiaj odwiedziny teściowej do godziny ZERO pozostało 5 godzin 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Brzuszki 🙂
Mamy dzis piękną pogodę, aż żal w domu siedzieć 🙂

W poniedziałek ide na szczepienie... na meksykańską grypę... Ciągle sie waham, nie wiem co zrobić, mam obawy co do szczepionki. Szczepia tu wszystkie kobiety w ciąży po 13 tc, podobno wtedy jest najmniej szkodliwa dla dziecka. Masakra...

Miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Bombki 😉

Paulinko piękna dzidzia 🙂

Anka uważaj na głowę, odpoczywaj. jak masz ciśnieniomierz to skorzystaj. trzymam kciuki, żeby szybko minęło.

Witaj Anno,
trzymam kciuki, żeby wszystko było ok 🙂

kirrke
😘

mój brzuch nie rośnie wcale ostatnio. schudłam i nie mam apetytu, ale to pewnie przez te zęby wstrętne i stres dentystyczny...oczywiście i tak się zamartwiam, bo nie czuję Bobika za bardzo...wytrzymam do tego USG i wtedy się dowiem, czy wszystko ok...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam kulki 🙂
Głowa przeszła i chyba nie jest to związane z niskim ciśnieniem. Jako dziecko cierpiałam na tzw. migreny dziecięce, które ustąpiły dopiero po 23 roku zycia. Podejrzewam, że w ciąży zwyczajnie mam nawrót bo ból z jednej strony czaszki, łupiący (jakby ktoś młotkiem walił), światłowstręt, zapachowstręt, dźwiękowstręt i ogólny wstręt. Masakra. Nikomu nie życzę.
Dobrze, ze jeszcze nie rzygam bo kiedyś to często przy migrenie.
Przez tyle lat nauczyłam się rozpoznawać nadchodzący ból i w porę łykałam procha nie dopuszczając do np. 72-godzinnego bólu, ale teraz nie chcę łykać żeby bobika nie faszerować choć i tak juz się złamałam 2 razy.
A może to to żelazo, które łykam?
No nic, dziś nie boli, idę pod prysznic i na spacer z kundlem i Bebciem wypróbujemy w końcu prezent, który dostał ode mnie na urodziny - samolot zdalnie sterowany 🙂 póki nie pada i pogoda jaka taka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...