Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry Brzuszki 🙂
Ja wczoraj zrobiłam Mariuszowi niespodziankę i zostałam u niego na noc, a tego wogóle się nie spodziewał 🙂 Tak leżeliśmy na łóżku, aż mi sie przysnęło, obudziłam się i mówię mu, żeby wyłaczył komputer- on wstał, wyłączył i położył się koło mnie. A ja do niego: "a swiatła nie chciałoby Ci się zgasić?", on na mnie spojrzał, w ciężkim szoku, bo spodziewał się, że zaraz się ubiorę i pójdę, ale zgasił światło, ja do niego "dobranoc" i znowu w kimę 😁 Obudził mnie w nocy, bo nie mógł uwierzyć, że zostałam 🙂 Rano za to dostałam, jak iskierka, twarożek na śniadanko i sok owocowy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widocznie coś za coś. im lżejszy tym "słabszy", a na nasze ulice to chyba lepszy będzie taki masywny raczej :laugh:
usiedliśmy z Bartkiem i chyba wybraliśmy konkretny model co nie znaczy, że jak go dotkniemy w realu, to nie zmienimy zdania. 😉
x-lander XT 3w1.
zaraz wejdę na jakieś forum i poczytam opinii.
Jedno co z góry mi się tu nie podba to to, ze w spacerówce dzidzia tylko w jedną stronę może być wpięta.
reszta chyba ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amii napisał:
Hej dziewczyny

Widzę, że jednak nie tylko mój dzidziuś kopie po pęcherzu. A to urwisy 🙂

Ania78 to na pewno Twój dzidziuś, ja też przez długi czas nie byłam pewna.

Wczoraj mi tak twardniał brzuch, myślałam, że oszaleję...

A co do mandarynek to co pare dni w nocy wstaję na mandarynki ! A w ciągu dnia to kilogramami. Pychota.

Jutro mam połówkowe i już się denerwuję :P

Ciekawe czy pleć się potwierdzi.



Ami koniecznie jutro powiedz lekarzowi ,że twardnieje Ci brzuch.To nie jest dobre!!!a już na pewno nie na tym etapie ciąży.Być może zaleci no-spę.Powodzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Gadulki Niedzielne 🙂

W mysl powiedzenia: "Wszedzie dobrze, ale w domu najlepiej" dojechalismy do Wawy ... te ponad 300 km w aucie to jednak jakas masakra ... tylek mnie boli, brzuch mnie boli - WSZYSTKO mnie boli. Dobrze, ze chociaz Dzidziaszka wybujalo to sobie pospal 😉

perelko juz my tam najlepiej wiemy co czujemy i tego bede sie trzymac 😉

Jozo Chlopczyk w rozowym - tez ladnie 😉 gratuluje !

klapoucha super, ze nie masz toxo - zawsze to cos do przodu 🙂 ... mam nadzieje, ze u mnie wyjdzie tak samo ...

Amii trzymam kciuki za Twoje polowkowe 🙂

Teraz odpoczywam ... bo padam

... Dobranoc wiec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniadad

ten wozek co pokazałaś to powiemszczerze ,że ja miałam bardzo podobny i byłam z niego ogromnie zadowolona,wygoda dla dziecka,super na nasze drogi ,spacery po lesie,ale dla mnie też jest ważna w tym momencie spacerówka a w niej była straszna,ciężka!
Jak mały skończył 1,5 roku kupilliśmy zwykła spacerówkę!
Teraz kupując wózek biorę pod pod uwagę spacerówke 🙂
Wogle to polecam wózki GRACO!
miałam dla małego po 2 dzieci i jeszcze sama go sprzedałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emi1986 napisał:
brzuch dalej boli a no-spy nie mam...


Ami jeśli boli Cie brzuch od np.przejedzenia lub zjedzenia czegoś nieodpowiedniego to napij się mięty albo herbaty zwykłej.Ale jeśli zauważysz ,że masz bardzo twardy brzuch to poproś kogoś może jest jakaś apteka czynna niech Ci kupi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to ja już nie wiem co tu wybrać. wiem, ze spacerówą to mogę śmigać i 3 lata i fajnie byłoby gdyby była lekka.
a masz coś na oku iskierka? moze podrzuć nazwe to sobie luknę 🙂
może używaną, tanią gondolę w dobrym stanie gdzieś dorwać i wtedy zainwestować więcej w docelową lekką i funkcyjną spacerówkę - moż et jest pomysł?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emi jeśli nie masz no spy to bierz magnez! i jeśli faktycznie masz twardy brzuch kładź się do łóżka i koniec.To poważna sprawa,koniecznie pogadaj jutro o tym z lekarzem.Może to świadczyć o skracaniu się szyjki macicy a co za tym idzie przedwczesnym porodzie.Nie wolno gdy twardnieje brzuch przesadzać z aktywnością w ciągu dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anka ale Ci fajnieeee, karkóweczka....mniam!
ja mam wczorajszy sosik do spaghetti, a wyszedł pyszny 🙂

emi mi pomogła ciepła kąpiel i magnez, jak nie masz no-spy możesz jeszcze wziąć paracetamol...i może zadzwoń do gina? opowiedz mu jaki to ból i on podpowie, co robić 🙂 trzymam kciuki.

Amii za połówkowe jutro też kciuki ściśnięte 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amii - trzymam kciuki za same dobre wieści na Twoim połówkowym. 🙂

Moniadad - fajnie że córeczka czuje się lepiej. Dalej - dużo zdrówka dla niej!

Emi - mnie też ostatnio często boli dół brzucha, nie umiem określić czy twardnieje czy tak jakoś ciągnie; ale wiem że dzieje się tak jak za dużo i intensywnie pracuję i chodzę. Jak wreszcie się położę to przechodzi. Ale też wiem że twardniejący brzuch to nie przelewki. Jak Ci nie przejdzie śmigaj jutro do lekarza.

My wózka jeszcze nie wybraliśmy. Ciężka sprawa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zainspirował mnie ten 🙂

spacerówka jest spoko,napewno starczy na dłużej.
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=810293785

ten nawet nawet 🙂
http://www.2o2.pl/p,pl,0980,wozek-axel-baby-smile.html

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=801073590 tylko podnózki w spacerówce mi sie tu nie podoba


MÓJ NUMER 1 I CHYBA TEN ZAKUPIMY TO TEN

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=746045071

MA WSZYSTKO CZEGO SZUKAM!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...