Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agatta co do ruchow bylam w poniedzialek a dokladniej 16 Listopada to byl wtedy 17tc.Bylam na wizycie oczywiscie gadanina z lekarka moja prowadzaca no i ja ze poczulam ruchy a dokladniej to w piatek na wieczor takie 4 stukniecia az reke przylozylam nie byly takie fest ale je poczulam na to moja lekarka nie mozliwe pewnie to byla kolka jelitowa,ja mowie ze nie ze wiem jak wyglada kolka jelitowa burczy w brzuchu i wogole,a ona do mnie zebym obserwowala swoje cialo mozliwe ze ruchy sie wxczesniej zaczely chodz nie mozliwe skoro pani ta p[ierwsze dziecko,a teraz co wieczor jak tylko sie poloze czuje malutkie kopniaczki najczesciej je czulam po lewej stronie a dzis po raz pierwszy poczulam kopniaczka pon prawej stronie,i ja wiem ze ta pinda mimo ze jest kobieta nie zna sie bo ja swoje cialo znam lepiej;/;/;/.
BASIK ładny brzusio

ANIA ja tez jadlam sledzie w oleju z cebulka ale ochote mi zrobil tato bo to on je robil.Co do swiat juz sie wypowiedzialam.

KLAPOUCHA ale Ty masz dobrze z ta tesciowa szkoda ze ja tak nie mam 😞.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie w domu porażka Patunia ma 39,2 temperatury pojechaliśmy do szpitala a tam czarno od dzieciaków 40 osób przed nami dobrze że mamy tez lekarza co do domu przyjedzie. Patka ma wirusowe zapalenie gardła z ostrym zapaleniem zatok wychodzi młodej chodzenie bez czapki.Dostała leki i to silne a teraz usypia w łóżeczku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nawet fajny 🙂
ja teraz jak będę w Polsce to będę wybierać wózek, bo dziadki sponsorują i jest jednak trochę taniej niż tutaj 🙂
czy te wózki są fajne?
http://cgi.ebay.co.uk/NEW-3-in-1-BABY-PRAM-PUSHCHAIR-IN-28-COLOURS_W0QQitemZ190348484913QQcmdZViewItemQQptZUK_Baby_BabyTravel_Pushchairs_GL?hash=item2c51a76131
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z tego co zauważyłam to jest spacerówka z funkcją gondoli a nie osobno gondola i spacerówka na wymianę.
Aniu, ja to się znam na wózkach tak samo jak na astronomii 🙂
ale osobiście szukam żeby było oddzielnie.
wolałabym już bez fotelika bo jak tak sobie pomyślałam to chyba najmniej będę korzystać z wpinanego w stelaż fotelika.
fotelik tylko w aucie i do ręki na krótki dystans (z auta do domu czy lekarza), a tak i tak będę korzystać z wózka poprostu.
a ja jeszcze znalazłam taki:
http://www.allegro.pl/item825169173_wozek_tako_2009_jumper_x_posciel_wysylka_grat.html
też jest duży wybór kolorów i 3w1. niedrogo, a całkiem przyzwoity mi się wydaje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to dotyczyło tego pierwszego wóżka, ale ten drugi jest fajny i ten metalowy kosz na dole, jak w starych wózkach 🙂
też takie oglądałam i zastanowiły mnie czy nie warto kupić właśnie z takim koszem.
może więcej troszeczkę ważą przez to, ale jak zobaczyłam u kumpeli jak taki szmaciany kosz" się potrafi przetrzeć od chodnika i normalnie dziury sie robią
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...