Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
jak to moje maleństwo "pływa" dzisiaj ostro.
no leżę sobie z laptopem na nogach (oczywiście w pozycji na wpół leżżcej) i czuję, jak co kilkanaście sekund przwraca mi się coś w brzuchu dosłownie w połowie odległości od piczki do pępka.
co za wiercipiętę mam w sobie, od samego rana, od 5-ej rano tak buszuje. co "ono" tam robi?! 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
iskierko, która ania i który wózek Ci się nie podoba ?
emi, ja też tak chciałam, ale chyba zrobię tak, ze dodatkowo rekonesans w necie i najpierw udam się tam, gdzie są te wózki co mi się podobały w necie zeby je sprawdzić, potem jeszcze parę sklepów wyrywkowo, spisze modele, które mnie rozłożyły na łopatki + ceny sklepowe i heja szukać w necie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anka mi sie wydawało wczoraj, że moje szalało jak leżałam w wannie po zjedzeniu tiramisu...a mąż się śmiał, że jak mamusia Bobik kocha rum 😉 i dzisiaj jak się obudziłam tez czułam jakby ośmiornica się obracała w brzuchu i dupkę mi z lewej bardziej wypina...ale pewna nie jestem już czy to Bobik, czy bąki 😉 wolę się nie nakręcać 🙂

co do wózków to mi się ten z koszem cholernie podoba, głownie dlatego, że taki tradycyjny bardzo jest 🙂 kółka ma dmuchane, duże, rączkę można przekładać, no i wybór kolorów też nie najgorszy 😉

czasu coraz mniej się robi, myślę, że niedługo będziemy ekspertami od wózków 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tak siedze na tym allegro i chyba już zawęziłam się do 5 modeli, teraz jakoś trzeba je w realu dorwać i pomacać 🙂, a zamówi się po nowym roku.
musze się zmieścić w 1500 zeta i mam tu na myśli 3w1.
dobrze, że dziadek dołoży tysiaka 🙂
Ania78, podejrzewam, ze to nie bąki, a jeden specyficzny "bąk" :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny

Widzę, że jednak nie tylko mój dzidziuś kopie po pęcherzu. A to urwisy 🙂

Ania78 to na pewno Twój dzidziuś, ja też przez długi czas nie byłam pewna.

Wczoraj mi tak twardniał brzuch, myślałam, że oszaleję...

A co do mandarynek to co pare dni w nocy wstaję na mandarynki ! A w ciągu dnia to kilogramami. Pychota.

Jutro mam połówkowe i już się denerwuję :P

Ciekawe czy pleć się potwierdzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amii no mam nadzieję 😉

emi a pewnie, że macałam 😉 i może rzeczywiście spróbuj no-spę.

klapoucha dobre wiadomości 🙂 super!

moniadad dobrze, że u córci powoli lepiej. ani się obejrzysz a znów będzie psocić 🙂

iskierka bo ciężki w sumie to on trochę jest, ale mi się kojarzy z takim, jakim ja jeździłam i tak sentymentalnie 😉

a nam może dzisiaj się uda pójść do muzeum, bo wczoraj nie znaleźliśmy miejsca do zaparkowania...no tak, pogoda paskudna to wszyscy pod dach, tym bardziej, że darmo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny, a znalazła z Was któraś może wózek, który byłby superlekki i nie kosztował więcej niż 2 tys.?
pytam z ciekawości bo zorientowałam się, ze średnio wózek (3w1) czy z zamontowaną gondolą czy ze spacerówką bez innych dodatkowych bambetli czyli toreb, parasolek itp. waży około 15/16 kg.
czy to jest taka norma dla wózka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...