Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
HEJ

Zyzia gratuluję córeczki 🙂 Kolejna panienka 🙂 Mam to samo z tym bólem nogi. Nasila się na wieczór. Biorę magnez 3 razy dziennie. Najpierw brałam MagneB6 a teraz Asmag Forte.

perełka - brzuszek śliczny 🙂

A u mnie 10-miesięczny siostrzeniec właśnie wcina zupkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi brzuszek jako tako dziala gorzej z komputerem bo non stop mi sie wylacza 😠 ale firmowy informatyk twierdzi ze tak ma byc 😠
przegladalam oferte zklepu internetowego z art dla dzieci i byla tam propozycja wyprawki dla niemowlaka co sadzicie o podgrzewaczu do butelek i odciagaczu mleka? bedziecie sie w cos takiego zaopatrywac??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi sie bardzo podoba taka szczoteczka z miekkiego wlosia do czesania "miziania" glowki dzieciatka 🙂 normalnie czaderska jest:P
ja na pooczatku nie bede sie w takowe rzeczy zaopatrywac jesli chodzi o ten podgrzewacz i odciagacz skupie sie na innych rzeczach a mysle ze rszta wyjdzie w praniu i bedzie sie kupowac na biezaco.
w ogole poki co to zielona ejstem nawet nie wiem jaka butelka jaki ksztal a smoczki tyle tego ze hohhoho z jednej firmy widzialam super zestaw bardzo przypomina piers matki jak znajde link to wkleje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BOGUSIA ja tez mam USG 2 grudnia 🙂

Ja jak bylam wpierwszej ciazy kupilam sterylizator-nigdy nieuzywany
kupilam odciagacz-nigdy nie uzywany
Mysle ze z takimi zakupami lepiej poczekac az dzidzius sie urodzi i z wtedy okaze sie co jest naprawde potrzebne.

A sterylizowac butelki i smoczki rownie dobrze mozna sterylizowac starymi sposobami naszych babc,wygotowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojojoj ile tego jest, chyba się w tym wszystkim nie połapie, a jak pomyśle ile to wszystko kosztuje 🙂
Z jednej strony chciałoby się mieć wszystko ale z drugiej strony ograniczony budżet...trzeba kupować tylko naprawdę niezbędne rzeczy, a jak coś zostanie kasy to dopiero można poszaleć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ASIENKA a Ty planujesz wogole nie karmic piersia?

A co do butelek TOMME TIPPEE sabardzo dobre,ale trzeba pamietac zedzidziusie tez maja swoje preferencje i czasem trzeba wyprobowac kilka rodzaji smoczkow zanim dzidziusiowi przypadnie konkretny do gustu 🙂 Wiec na poczatek jak ktos planuje butelke trzeba kupickilka koncowek do butelki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madzik oczywiscie ze tak!!! 🙂
ale po rozmowach z mamami domyslam sie ze buteleczka jest potrzebna na wode, koperek , smoczek z tego co sie orientuje to chyba chlopaki rzadziej wola, a sama szczotka do czyszczenia butelek to juz jak wprowadzi sie mleko sztuczne jak np mojego pokarmu bedzie zbyt malo i dzidzius bedzie sie domagal wiecej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ASIENKA ja pierwsze dziecko karmilam wylacznie piersia 6 mies,potem do 17 miesiaca. I nie powinnosie dopajac dziecka herbatkami jesli karmi sie piersia,proces karmienia polega na tym ze najpierw leci rzadki pokarm ktory zaspokaja pragnienie a potem,gesty ktory zaspokaja glod 🙂
Ale oczywiscie kazdy robi to co uwaza za sluszne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ewentualnie mozna podac dzidziusiowi wode jak jest ogromny upal,a koperek jesli ma koleczke,ale z regoly jest tak ze na kolke niestety niepomaga prawie nic,jedynie masaz brzuszka i cieple oklady.
Ja dalam mojej dzidzi wode tylko raz jak jechalam samochodem a byl straszny upal 🙂
I wiem,ze niektore mamusie przy karmieniu piersia dopajaja ale jest to niesluszne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madzik dziekuje 🙂
ja wlasnie jestem przeciwna wszelkim herbatkow typu hipp bo wiadomo ze to sztuczne nastawiam sie na klasyke na to co pamieta jeszcze moja mama czyli woda z cukrem, woda mineralna, koperek i koniec. a na samym poczatku to wiem ze tylko piers piers. to moja pierwsza ciaza i moze pewnych rzeczy nie potrafie tu przelac na forum ale mam podobne rozumowanie jak Ty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ASIENKA to poczekaj z zakupem butelek,zobzczysz jak Ci bedzie szlo karmienie piersia 🙂
Mi bylo troche ciezko bo mialam cesarke,ale od poczatku ciazy ogromnie pragnelam karmic piersia i nie poddalam sie,powiedzialam sobie,ze chocby nie wiem co to bede karmic piersia!!! I udalo sie 🙂
Nastawienie psychiczne jest bardzo wazne 🙂
Teraz sama pomagam kolezankom karmic piersia,bo wiem jak moze byc trudno na poczatku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dokladnie emi dokladnie 🙂
a teraz ta cala nowoczesnosc to sieroty tak naprawde z nas robi, jest tyle nowinek dziwact ze szok.
mnie najbardziej przeraz taki wysysacz sluzu z noska kiedys byla grusza a teraz jest caly sprzet podlaczany pod odkurzacz!!!dla mnie kosmos ale ponoc skuteczny 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...