Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej bąbele
Wpadam tylko na chwilę, bo mam utrudniony dostep do kompa, mieszkam teraz u rodziców, dlaczego? bo Michał jest mega zarazą, a ja poki co jeszcze zapalenia spojówek nie mam, więc dmucham na zimne. A tęskni mi się jak cholera 😞

Tak czy siak co to ta knysza?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć brzuszki 🙂
U nas zimno i deszczowo. Wczoraj czekałam 3 godziny w kolejce u lekarza...koszmar.
Okazało się, że badania nie są refundowane przez NFZ i muszę za nie zapłacić 😞
Ale pani doktor mnie zbadała i okazało się, ze mam zapalenie gardła i mam siedzieć w domu. Jak mi nie przejdzie do jutra to idę na zwolnienie lekarskie:/koszmar! Nie ma co ryzykować, lekarz karze to niech już będzie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry brzuszki 🙂

Leje jak z cebra, ale ja akurat uwielbiam taką pogodę 😁

Sprawdzam, co ciekawego polecają w biedronce, bo chcę jechać z Mariuszem na jakieś zakupy i przede wszystkim kupić ser feta (ania73 to przez Ciebie-narobiłaś mi ochoty :P) i steki- kocham steki z biedronki !!! Pyszności- takie same jadłam w Anglii 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ziewczyny błagam kontrolujcie ruchy,na naszym etapie to jeszcze możemy tak nie odczuwać ich ale na innym forum na gazeta.pl dziewczyna opisywała,że w 32 tygodniu umarło jej dziecko w brzuchu ,na każdym etapie trzeba uważac,ja was nie strasze tylko pisze abysmy były ostrożne.
U nas dopiero jak nie czujue sie po 6h ruchów to sie jedzie do szpitala a moja kolezanka z Kanady mówi,że u nich są wyczuleni na to i już po 2h mozna jechać.
Bądzcie czujne.
przeczytajcie jak chcecie
http://forum.gazeta.pl/forum/w,585,103312892,103312892,brak_ruchow_.html

emi probowałaś cos słodkiego i na boku polezec???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iskierka dziekujemy za rade, smutny temat bo smutny ale prawdziwy, ja rowniez znam historie kobiety ktora 3 tyg przed terminem porodu przestala czuc ruchy dziecka , okazalo sie ze zmarlo, musiala rodzic naturalnie, normalnie odbyl sie pogrzeb 😞
ja jednak nie daje sie zwariowac, ale dla swietego spokoju jak ide spac to najpierw molestuje brzuch zeby poczuc babelki 🙂
co do biedronki uwielbiam zakupy w niej, uwielbiam jej asortyment a te zabawki przed swietami tymbardziej bo mozna fajne prezenty dla mlodzikow w rodzinie porobic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry Mamusie 🙂

Kurcze, ja tez cos mojego Malenstwa ostatnio nie czuje ...
tlumacze sobie, ze to normalne, ale stres jest 🥴

... a jeszcze reka mnie boli i brzydka Wawa za oknem ...
po 11 znowu lece na miasto ... dzialac ...

zdecydowanie wolalabym polenic sie w domu ☺️

iskierka TY bez chlopa juz 2 miesiace ? biedulka

kirrke - zdrowka zycze !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zgadza sie ale to ze pierwsza ciaza to nie znaczy ze teraz mamy na rzesach stawac, w kazdej dziedzinie zycia znajdzie sie jakis drastyczny temat, historia dlatego ja nic nie czytam i nie biore do siebie, wole moja bujna wyobraznia na siebie nic nie sciagac. niedajmy sie zwariowac bo przez najblizsze 4 miesiace to wariatki bedziemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak mnie mały nie kopie przez pół dnia to już się zastanawiam, co się dzieje, chociaż właśnie nasze kruszynki mają jeszcze dużo miejsca 🙂 ale nie zdażyło mi się jeszcze, żeby w ciągu miesiąca od kiedy zaczął mnie kopać (dziś już mija miesiąc 🤪 ) był dzień w którym nie kopie mnie wcale. Wiercipiętka jest po mamusi 😉 Ale i tak najlepiej było, jak "przytulił się" do brzuch i mogliśmy go poczuć pod ręką 🙂 To chyba jego plecki były 🙂

Wczoraj byłam na wynikach, lekarz kazał mi przyjść tydzień po wynikach, ale nie wiem czy wytrzymam ☺️ Mariusz tez chce, żebym już szła do lekarza, bo po moim ginie wybieramy się na USG 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...