Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam

Wpadłam się tylko przywitać 🙂

Płeć się potwierdziła - będzie dziewczynka i Pani powiedziała, że nie ma wątpliwości 🙂

Rośnie, waży już 407 gramów ! Grubaska 🙂

Niestety co do łożyska dalej nisko schodzi - jest brzeżnie przeoujące, ale są ogromne szanse, że pójdzie w górę. Pani praktycznie była pewna, więc jestem dobrej myśli.

Mam silny stan zapalny - upławy. Ale u mnie to norma od początku ciąży. Znów dostałam maści i globulki.

Muszę sobie zrobić gdzie indziej USG 3 lub 4d, bo wcale to połówkowe nie różniło się niczym od zwykłego. Miałam podane tylko cztery wymiary. A badanie takie nie stanowi oceny genetycznej płodu. Co mnie bardzo zdziwiło, bo myślałam, że połówkowe to genetyczne badanie. Dlatego za jakieś 2/3 tygodnie umawiam się na 3/4d.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja kolezanka(w ciazy) w kanadzie sie zaszczepiła i swoja 2 dzieci też ale te szczepionki u nich sa od lat...


emi ładny brzuszek 🙂 i majtki sexski hihi 🙂

[img size=192]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Nasze_zdj__cia1198.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze dlaczego właśnie jak Kobieta jest w ciąży to wszyscy inni pozjadali rozumy i doradzają aż czasami krew zalewa...w niedziele oczywiście teściowa mądra głowa zaczęła że mam karmić dziecko przez rok i mówię jej żeby przestała bo mnie denerwuje i będę karmić tyle ile uważam a ona nagle że mi laktator już załatwiła.Nie wytrzymałam i powiedziałam jej że teraz to się wkurwiłam i wyszłam a po chwili wróciłam i powiedziałam że nie życzę sobie by mi znosiła jakiekolwiek rzeczy osobiste takie jak laktator i jak tego nie rozumie to jej kupie majtki w lumpeksie po jakiejś Niemce i każe nosić.Zatkało i poskutkowało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziaa napisał:
Cześć Brzuszki 🙂

Nadrobiłam zaległości 🙂

Ja jednak się zaszczepiłam, ale przyjmuje tylko jedną dawkę. Przekonała mnie rozmowa z lekarzami, którzy uświadomili, że w Holandii jest naprawde bardzo duże zagrożenie wirusem...U mnie wiosce stwierdzono 3 przypadki A(H1N1)...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amii świetnie że wszytko dobrze 🙂 i Dziewuszka jest Dziewuszką 😉

Emi ale brzusio 🙂

Iskierka chyba musicie Remikowi większe łóżeczko kupić by mógł ćwiczyć na nim swoje nocne akrobacje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Osób doradzających na swojej drodze pewnie spotkamy jeszcze sporo a po urodzeniu dziecka to sie moze dopiero zaczac.
Każda z nas ma instynkt i wie co dla malucha jest najlepsze.
Normalna matka nie zrobi kzywdy swojemu dziecku.
Emi brzusio śliczny 🙂
Ami cieszę się że wszystko u was dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...