Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

Dotis nie mam tamtego linku 😞 zostaje mi nagranie płyt i wysłać do Was 🙂 bo u mnie kołysanki i piosenki dla dzieci mają osobny folder a mam ich sporo 🙂 bo dla podopiecznych ściągałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
o rany potwierdzono 7 przypadkow grypy u mnie w szpitalu a ja mieszkam na przeciwko hehehe a jutro jeszcze musze isc na badania okresowe niezbedne do pracy masakra, tez tak macie ze jak idziecie na badania czy do labolatorium czy cos to wam taka glupia mysl przechodzi przez glowe o tych zarazkach itp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 co do wakacji to my zamierzamy z bobasem robić krótkie wypady nad ocean i w góry, niech się od małego napatrzy na aktywne spędzanie wolnego czasu...bo czym skorupka za młodu... 😉

kirrke mam nadzieję, że nie zachorujesz 🙂

emi 😁 piękny brzuś!

Ami ważne, że córa rośnie zdrowa i dorodna 🙂 i też czekam na jakieś fotki brzucha, ślubne i inne 🙂

dzisiaj mi było tak gorąco, że aż mnie zemdliło...a ja raczej marznąca jestem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iskierka pię8kny brzuszek 🙂
A co do dzieci to naprawde możesz byc szczesliwa ze w przedszkolu nie ma takiej epidemii.
U nas w przychodniach czarno jest od dzieci i to najgorsze ze wiekszosc z wysokimi gorączkami.
Moi siostrzency tak samo w sobotę zdrowi grandzili ile wlezie a w niedziele jeden z nich juz goraczka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iskierka superowy brzuszek 🤪

Moja przyjaciółka chodziła w lato w ciąży i mówiła, że lepiej jest tylko jesli chodzi o ubranie, bo mozna sobie zarzucić luźną sukienkę czy spódnicę i nie trzeba męczyć się ze spodniami, "a bo w te się już nie dopinam" itp. ale to chyba jedyny pozytyw. Powiedziała, że lepiej już w zimę chodzić z brzuchem, bo w lato jak dowali upał, to zaraz nogi puchną, kobieta czuje się bardziej ociężała i wogóle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam i pozdrawiam wszystkie brzuszki!!

Ja od dziś leżę z zapaleniem dróg moczowych. Niestety aby to wyleczyć dostałam antybiotyk i strasznie się tym martwie.
Nikomu nie życze tego bólu.. Dziewczyny nie lekceważcie bakterii w moczu bo to chyba jest powód mojej choroby, mimo ,iż jestem pod stałą opieką lekarza 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...