Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Negocjowaliśmy zniżkę, ale powiedział, że nie da, bo jak się okazało z umowy "realizacja do 30 dni" - ale roboczych !!! Co nie było zaznaczone, a kaseta z wesela za którą dajemy 2300 !!! Do 2 miesięcy roboczych! Załamałam się. Tak to jest wziąć "profesjonalnych i droższych" ludzi. Tak się cenią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.mamopedia.pl/ciaza/ciaza/plec-dziecka---wrozby-i-planowanie
Sprawdzcie czy wam się z siódemek płeć dzidzi zgadza. Mi wyszła dziewczynka a z chińskiego chłopak hehe
Czyli będą bliźniaki 😉 Zobaczymy co mi tam USG w przyszłym tygodniu powie.
Zróbcie mu na internecie wielką antyreklame. Za te pieniądze to na następny dzień powinniście mieć fotki i film.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zgłupiałam co będę miała 🙂 muszę jeszcze jeden test zrobić 🙂 test USG chyba najbardziej prawdopodobny 🙂

Rano maleństw kopało i pytam się czy jest chłopcem czy dziewczynką i na dziewczynkę kopło 🙂 i co jaj mam powiedzieć 🙂 chyba dziecko wie najlepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogę znaleźć 😞 coś mi to nie wychodzi 😞

mam jedynie link do innych piosenek tego autora
http://rs465.rapidshare.com/files/153424171/Dla_dzieci-Raimond_Lap_-_Lovely_Sleepy_Baby.rar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuchatki 🙂
Nie panikujcie dziewczynki ze czasem ruchow nie czujecie,niektore kobiety zaczynaja czuc pierwsze ruchy dopiero ok 20-21 tyg!
Ruchy trzeba kontrolowac dopiero w 3 trymestrze w po 30 tyg,zreszta dla pewnosci zapytajcie lekarza i nie denerwojcie sie bez sensu 🙂

Ja dzis ogladalam film "List W Butelce",tak mnie wzruszyl ze az lezkami sie zakrecila,prawie sie poplakalam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...