Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

Mój brat na mnie wołał Lonia a synek kuzynki Indi 🙂
ja pamietam że na wiadro mówiłam wiadro
a reszta gdzieś tam uciekła 🙂 mojemu dziecku na pamiątke zrobię album aż do skończenia 18 i mu podaruje na urodzinki jak będzie wchodził w dorosły świat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
totofta - to był syfon w moim języku (pamięta ktoś to urządzenie?)ettles - adres
a znajomych syn na komputer mówił pokuter i tak nam wszystkim zostało 😉

zdycham po dentyście, bolą mnie teraz wszystkie zęby, chociaż jak robiła to nic nie czułam, bardzo delikatnie...ale tylko opatrunek założyła, bo trzeba rentgena strzelić i nie chciała w ciąży...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja to mówią :
dupa - muzeum
w głowie - nawet nie liceum 🙂
troche przekreciłam
swoja droga, to raz na jakis czas opalałam sie w solarce, a teraz jestem blada jak ściana aż świecę.
gębę to tam jeszcze podkładem potraktuje ale ręce tom masakra 😉
a tych samoopalaczy czy brazujacych nie używam bo nie lubię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... a ja na magnetofon mowilam napitofon 🙂

... wrocilam - bylo PIEKNIE ! pobiegalismy sobie po plazy za patyczkiem i teraz ... ledwo zyje 🙂

siedze sobie teraz ... siedze i czytam o Bobaskach na necie ...
i wlasnie sie przestraszylam bo ...

wszedzie jest napisane, ze Dzidzia w 17 tyg wazy do ok. 150 gram a moja wazy teraz 250 ! ( a to waga 20 tyg dziecka ) Lekarz mowi, ze wszystko jest ok, ale teraz to spanikowalam ...

Dziewczyny ile teraz waza Wasze Maluszki ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatta nie panikuj, do mnie nie masz co porównywać, bo wazyłam dzidzie w 21 tyg i ważyła ok.410g

mówiłam że po dzisiejszym badania na krzywą cukrową nie tknę słodyczy? kłamałam, polewa czekoladowa na tort w połowie zjedzona, a jaka dobrunia i na oko robiłam 🙂

a te laski u drzyzgi masakra, ja raczej przestałam chodzić na solarium na chyba ze właśnie przed jakaś wielką galą, ale ja w sumie to wogóle nie pownnam się opalać, jak chodzę na usuwanie naczynek to cały czas opieprz zbieram, że nie używam blokerów, a ciałko opalone wakacyjnie takie miłe jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...