Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja wiem,ze niektore na etapie 21 tyg nie czuja ruchow i jest to normalne,ale zupelnie inaczej jest,kiedy sie juz ruchy czulo a teraz cisza....ale na szczescie nie jestem sama wiec pewnie jest to normalne,dzicko ma chyba jeszcze na tyle miejsca,ze kopie i nie czuc czasami,ale teraz wlasnie sie poruszylo to czuje sie spokojniejsza...jednak gdy jest taka cisza glupie mysli przychodza mi do glowy...ostatnio jak sie nie ruszalo 3 dni obiadlam sie na wieczot i polozylam na lewym boku0wtedy kopalo,wczoraj nic..a teraz kpie delikatnie szczesliwa jestem.....dzieki,ze jestescie bo ja w jakas paranoje normalnie poapadam....w poprzednich ciazach nie pamietam dni"ciszy" wiec stad moje niepewnosci...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja z tego wzgledu.ze wczesniej mialam zawsze lozeczka tradycyjnie a i tak corcie spaly z nami-wygodnie bylo mi je karmic nocami wiec teraz bedzie pewnie podobnie 🙂 tak,aby polozyc na chwilke aby pospalo...koszt tutaj normalnego lozeczka jest dosyc wysoki-ok 200-250e z materacem a turystyczne polowe tansze 🙂 🙂i podem przyda sie jako kojec 🙂 tak mysle 🙂zobaczymy jak sie sprawdzi,ma jeszcze funkcje wibrujaca,z przewijakiem 🙂 moze nie nada:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...