Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
haha świetny pomysł z tą lalką 🙂 We wrześniu kupiłam chrześnicy lakę Agatkę - Baby Born i jest świetna 🙂 ma różne funkcje, a nawet oddycha jak dziecko, brzuch jej się rusza 😉

Myślałam, że tylko ja mam abstynencję, ale przynajmniej sny są 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>perelka_1987 napisał:
A to co innego




Mam pytanie bo duzo osob mi mowi ze ze jak za czesto sie trzyma rece na brzuchu to ze macica sie obniza.


Oj to pewnie kolejny przesąd! dziewczyny niczego takiego nie ma,głaskajcie brzuszki,dotykajcie bo dzidziuś to czuje;-)

Powodzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amii śliczne zdjęcie gratulacje :laugh:
Ja mam badania dopiero 10 wizyta a 12 połówkowe może też będę mogła pochwalić się swoim Maleństwem.
Życzę miłego weekendu ja sobota i niedziela na uczelni więc znowu będzie co nadrabiać bo dziewuszki się rozpiszą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie Was doczytałam 🙂

Morphinum jako nie posiadająca nk życzyłabym sobie futra pooglądać w wersji zmniejszonej tutaj, jeśli łaska 😉

Amii no super wieści!! gratuluję półkilogramowej, ślicznej Oliwki 🙂

kirrke bidulko, kuruj się tam a my tu kciuki będziemy trzymać, żeby choróbsko szybko minęło.

o i mój ulubiony temat SEX 😁 na który nie mam ostatnio ochoty i bardzo, bardzo ubolewam z tego powodu...dobrze, że mąż daleko - może się stęsknię i coś mi w głowie zaskoczy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu futra wrzucę 🙂
Amii córcia prześliczna 🙂
Ja właśnie do domu wparowałam, na 18 miałam wizytę u dżina, oczywiście był mały poślizg i w gabinecie znalazłam się ok 19:30 😁 Na szczęście jest wszystko ładnie pięknie 🙂 Trochę mi morfologia poleciała, ale powalczę z tym 😉
Proszę mi nic o seksie nie wspominać, ja to jakaś nimfomanka jestem i mogłabym dzień w dzień, tylko mąż się boi że dzidziusia zepsuje. FACECI :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...