Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
GRATULUJE DZIEWCZYNKI UDANYCH WIZYT!!!!!!

ILONA jak patrzylam na Twoj podpis "KUBUS" to czulam,ze chyba jeszcze dzidzius zaskoczy 🙂 No i wykrakalam 🙂
Gratuluje dziewczynki!!!!

Ja tez ograniczam gazowane,a Cola zupelnie wyeliminowana 🙂
Jak mam ochotke na gazowane pije wode mineralna gazowana i czasami dodaje Organicznego syropu pomaranczowego,bez zadnej chemii,konserwantow i slodzikow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczynki a któraś zmagała się może z rwą kulszową w ciąży. przyznam się, że mnie to już z 3 tygodnie męczy, najgorzej jak leżę na plecach i chcę się podnieść. czytałam, że to dzidziuś może uciskać jakiś tam nerw i to z tego taki ból. niestety masaże nie bardzo pomagają ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KAHNA ja mam to samo!!!!!!
Jak poleze to wstac az sie nie da 😞 Kuleje na lewa noge.Tak boli,ze chodzic czasem nie moge.
Jedyny spodob to rozchodzic. Tylko boje sie co bedzie dalej,ze potem juz chodzic nie bede mogla.
Bo juz teraz jak dluzej pospaceruje to tez boli 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej lasencje,
ja to jak wyjdę z domu to wracam dopiero o tej porze i nadrabiam zaległości w spokoju bo już wszystkie śpicie 🙂
Ania, ilonab - ciesze się, że bobiki zdrowe i dostojne i w ogóle fajne jest to, ze siusiaki wyrastają i odpadają :laugh:
no cóż, zeby zachować jakiś rozsądek musze się zaczarować na chłopaka bo jak będą 3 laski na 1 chłopa to starymi pannami zostaną, a tego im nie życzymy 😉
no dobra, to kończę i kładę się bo jestem zmęczona. kino, zakupy zrobiły swoje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wstawać śpioszki !!! 🙂

Ania, ilonab fantastycznie, że z maluszkami dobrze-zresztą inaczej być nie może 😉 ilonab no to Ci córa niespodziewankę zrobiła 😁

Dziękuję za życzenia zdrówka dziewczyny, jak zwykle niezawodne 😁 Na wieczór temp zaczęła spadać, wzięłam Apap i do lóżeczka. Dzisiaj 37 stopni czyli w normie, bo to moja normalna temperatura ciała jak jestem zdrowa (po tacie tak mam), męczy mnie teraz kaszel (na szczęście mokry) i katar, ale jakoś da się przeżyć 🙂

Co do coli to od początku ciąży nie piłam gazowanego, a jakieś 2 tyg temu rzuciłam się na Pepsi, koniecznie z cytryną 🙂 Po niej, jak rzuciłam się na mariusza to on biedny sił już nie miał, a mi ciągle było mało ☺️ :P Ale już mi ochota na takie napoje minęła.

Imię dla chłopczyka u nas wybrał Mariusz, bo ja nie miałam pomysłu, a on marzył o Konradzie- mi się spodobało 🙂 Doszliśmy do porozumienia, że jeśli ja zgodzę się na Konrada, on zgadza się na Nikolę. Chciał Oliwię, ale ja nie chcę, chociaż to ładne imię to my mieszkamy w małej wiosce, są tu już 3 małe Oliwie i Oliwier-stądmój sprzeciw. Córa mojej psiapsióły ma Sandra Oliwia, ja powiedziałam kiedyś, że ja będę mieć córkę to dam jej Oliwia Sandra 🙂, ale z powodu, który wyłuszczyłam powyżej- Oliwki nie będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no tak do późna siedzą w nocy kiedy to ja na drugi bok się przewracam chociaż z tym mam problem ostatnio 🙂
a rano cichutko bo wszystkie śpią mnie zaciągali dzisiaj do pracy bo nie ma kto przelewów podpisać powiedziałam że przyjadę na 10 bo musimy się wyspać a co mogli wczoraj myśleć wiedzieli że szefostwa nie będzie a wypłaty trzeba pościć 😠
po obiadku do gina więc i tak jestem już poddenerwowana nie wiem czemu ale jakoś tak samo od siebie o mój Maluszek też się obudził dał mamusi kopa że chce mleczko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam,mój synek został dziś w domu,ledwo co go ubrałam do przedszkola a on mi skacze i piszczy,ze go boli siusiak 😞
sciagam mu majtki patrze a tam czerwony siusiak 😞i taki zapach nie przyjemny buu,pewnie jakis stan zapalny,póki co wysmarowałam mu rivanolem,zawinełam pitola fazikiem i zobaczymy moze mu przejdzie,jak nie jutro lekarz.
Byłam tez oddac mocz i krew 🙂wyniki po 15 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry.

Trzymam kciuki za dobre wiadomości od lekarzy za wszystkie Kwietniówki.

Ja czekan ma drzwi.Dogadałam się z nowym glazurnikiem zaczyna jutro od 8. Cena o połowe wyższa ale jestem zdesprowana.

Lecę do wanny w przeuroczej atmosferze skutych ścian 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć brzuszki,

jak miło słyszeć od rana dobre wiadomości że na wczorajszych wizytach wszystko ok.
Ilona gratuluję to będzie córunia tatusia 🙂
Ja do soboty chyba oszaleję już nie mogę doczekać się kiedy zobaczę moje maleństwo.
Wczoraj rozmawiałyście o rwie kulszowej. Moja siostra niestety tego doświadczyłą w ciąży i oby mnie to ominęło. coś strasznego niby najlepiej chodzić ale każdy krok sprawia ból. Przeszło jej po jakimś miesiącu jak maleństwo zaeszło niżej i przestało uciskać nerw.
Co do okien to oczywiście nikt by mnie nie dopuścił do ich mycia. Okna wyszorowała mi mamusia a firany powiesiła siostra 🙂
Za dzisiejsze wizyty mocno trzymam kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Mamusie 🙂

... no to dzisiaj polowkowe ! 🤪 o godz. 17.15 !

oczywiscie juz jestem w stresie, chociaz Maluszek kopie namietnie ( zwlaszcza wieczorowa pora ) wiec teoretycznie powinnam byc spokojna, ale niestety ... nie jestem :P

Basik Ty sie tam kuruj dalej, wygrzewaj i relaksuj ( najlepiej z Mariuszem 😉) bo bagatelizowac chorobska nie mozna ... a wiadomo, ze najszybciej wszystko mija w ramionach ukochanego 😉

iskierka biedny Remik 😞
mam nadzieje, ze Chlopinka niebawem poczuje sie lepiej ...

Wciagnelam wlasnie sledziki w smietanie ze swieza buleczka i lece robic sie na bostwo ...
( na bostwo z olbrzymim pryszczem na czole 🤢 , ale moze jakas tapeta da rade przykryc to paskudztwo ... )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Po co prasujesz firanki, wieszasz wilgotne i same się wyprasują- chyba, że te Toje firany jakieś niereformowalne są :P
Okna umyję sama taka będę dzielna 😁
Babki ja nie rozumiem Waszych stresów przed wizytami kontrolnymi i USG. Logiczne, że wszystko będzie dobrze, po co się nakręcać niepotrzebnie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...