Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć śpioszki.Dzisiaj śnieżnie i zimno 🙂

iskierka_ania25 - ciuszki śliczne i po takiej okazyjnej cenie 🙂

Chwycił mnie w nocy skurcz łydki - przez godzinę nie mogłam sobie poradzić - jak to się jeszcze raz powtórzy to chyba będzie trzeba zacząć łykać magnes.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry wielorybki ja dzisiaj ledwo wstałam wszystko mnie boli a najbardziej stawy 🥴 nawet Niunieczek nie daje znać o sobie od rana pewnie też się nie czuje najlepiej. Mimo to trzeba się jakoś wydostać z łóżeczka i usiąść do prawa cywilnego 🤢 bo w sobotę zaliczenie.
Po południu na zebranie do szkoły zebrania u obu dziewczynek więc znowu będę po za domem do późna.
Iskierka pajacyki śliczne a cena rewelacja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry bałwanki 😉
Ale mnie dzisiaj widok śniegu zaskoczył. Tak ładnie u mnie na wiosce. Ja już przed 6 rano na pociąg zasuwałam to tak miło było iść w padającym śniegu. Fajnie jakby został do świąt.
Wczoraj wieczorkiem to dzidzia szalała okrutnie. Jakiś tening bokserki chyba był 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napaliłam się wczoraj na gwałcenie Tatuśka - nawet przystrzygłam z trudem co trzeba - ale niestety dałam ciała i zasnęłam hehe
Muszę się dzisiaj zrehabilitować 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko jutro do pracy i weekend 😁 Pośpię sobie w końcu 🙂
Mają być mrozy więc leżenie włóżeczku jak najbardziej uzasadnione. Zamówię sobie w sobotę do łóżka śniadanko i kakao 😁 Teraz muszę tylko kucharza i kelnera do tego przekonać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tatuśo wczoraj przytargał do domu łóżeczko od kolegi. Jak je odświeżymy to będzie super. Brakuje tylko jednego szczebelka wyciąganego. Można je gdzieś dokupić??? I szuflady brak 😞 ale Tatuśo niech zrobi, a co. Nie ma innego wyjścia hehe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam
u mnie przepiekna zima, sniezku napadalo i caly czas pada 🙂 normalnie radosc jak dziecko mam taka nadzieje jeszcze saneczki zaliczyc w tym roku wiec moze wyciagne meza na spacerek a niech ciagnie ciezaroweczke z synusiem:P
udanego dzionka zycze wszystkim mamom 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Śnieżynki 🙂

u nas też śnieg. mam nadzieję, że samolot nie będzie przez to opóźniony, bo mężulek się tam skręci a i mi nie uśmiecha się siedzenie godzinami na lotnisku 🤢

zbieram się poczynić ostatnie zakupy. potem szybkie pakowanie i w podróż 🙂

żeczę miłego dnia i jakbym już nie zdążyła się dzisiaj odezwać - to proszę trzymajcie kciuki za mój lot 😘

Anka, pamiętaj o pasach! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamuśki,

Widzę że u większości z was zima w pełni 🙂 U nas mróz no i piękny śnieżek od razu jakieś lepsze samopoczucie.

Za Anie w samolotach i na samolotach dzisiaj trzymam kciuki 🙂

Wczoraj udało mi się zrobić ciasto na pierniczki i teraz czeka sobie na weekend żeby je upiec, a dzisiaj po pracy na obiadek do mamy i do domku porządki przedświąteczne robić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki za wszystko i wszystkie 😁
Może w tym tygodniu uda nam się przenieść do większego pokoju. Co prawda mebli jeszcze nie kupiliśmy ale się nadrobi jak będzie kaska. Stare narazie muszą jeszcze troszkę posłużyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Brzuszki 🙂

Wstalam, lyknelam zelazo 🤢 ... teraz musze odczekac przepisowe 30 min i lece na sniadanko 🤪

klapouszek to ja poprosze jakis prezent dla mojego Konrada 😉 ( zaufam Ci w ciemno ) ... bo jak widze co sie dzieje za oknem to nie chce mi sie ruszyc tylka z domu 🤢

chociaz widok ogladany z okna jest piekny ...
wszystko biale 🙃

Trzymam kciuki za Anie73 na samolocie
( niech sie ten Dzidziaszek nareszcie ujawni bo ciekawa jestem okrutnie 🙂)
... i oczywiscie Anie78 w samolocie 😉
oraz za wszystkie inne wizyty, badania, glukozy ( ilonka ) i inne "przyjemnosci" :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej zimowe kuleczki 🙂)

Ale w szczecinie sypie pięknie,moje dziecko na 10 do przedszkola poszło z sankami więc pewnie wyjdą i będą mieli radoche 🙂dobrze bo ja juz go ciągać nie moge przecież.
Ale przyjdzie mąż z pracy to jeszcze pójdziemy poszaleć 🙂

Anki trzymam kciuki!

zaraz spadam na zakupy świąteczne,i zapłace za przesyłkę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...