Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam mamuśki 😉
Klapoucha ja często jak Was czytam to się śmieje i mąż z ciekawości nie wytrzymuje, i pyta sam "co takie śmiesznego przydarzyło się twoim koleżankom na forum".
Fakt, mimo że kontaktujemy się tylko poprzez forum to wydaje mi się, że wytworzyła się między nami jakaś więź i tu nie ma tematów tabu. Rozmawiamy o wszystkim, o smutkach, o radościach. Podoba mi się to.

Emi trzymam kciuki i życzę samych radości na nowej drodze. Czekamy na relację i jakieś foto ;*

Miłego dzionka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czy ktoś wie czy lekarz może wystawić zwolnienie lekarskie na 3 miesiące? W styczniu jadę do Szwecji i nie będę tu przyjeżdżać aż do maja/czerwca. Jak nie może to będę musiała pójść urlop bezpłatny:/i macierzyńskie mi przepadnie bo nie będę miała ciągłości pół roku 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Brzuchatki 🙂

Przede wszystkim -

emi WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!! ( kwiatki dla Ciebie )
aby ten Dzien byl jednym z najwspanialszych w Twoim zyciu ...
zycze Ci wszechogarniajacego ogromu milosci, szczescia, radosci, usmiechu i czego tylko jeszcze sobie wymarzysz ! 🤪

Jak bedziesz miala jakies foty to od razu sie chwal !

Ja juz od samego rana w biegu -
czas najwyzszy kupic prezenty !
... oczywiscie zostawilam to na ostatnia chwile i teraz mam przerabane, ale trudno 😉

Ps. Ja tez mojemu ciagle o Was truje ...
Sam juz nawet powoli zaczal kojarzyc kto jest kim 😉

.. dobra lece dalej 🤪

Milego dnia ! :laugh: [img size=250]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/zdjecie_big.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kirrke dziękuję za przepis mam nadzieję że mi się uda co do l4 możesz mieć problem chyba że chodzisz do lekarza prywatnie to powiedz mu w czym rzecz i może ktoś będzie mógł odebrać ci l4 w terminie i dostarczyć do pracy zresztą do macierzyńskiego musisz mieć wypis ze szpitala i dodatkowo zaświadczenie o odbytym porodzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przez to ze mnie tak często tu nie ma, zapomniałam o Emi

Emi wszystkiego naj, zapewne wyglądasz przeslicznie, spełneienia marzeń i radości

Kirrke wydaje mi się że nie może, bo jak ja byłam u mojgo gineksa to chciała mi dać wizyte po świętach, ale jak powiedziałam że L4 chce, to powiedziała, oj to musimy spotkać się wczesniej bo to ponad miesiąc by było.

jak chcesz to ja ide we wtorek do lekarza to zapytam czy jest taka mozliwość, czyli Ty rodzisz we Szwecji?

spadam do mamy malowac pierniki lukrem, bede dekorowac okno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny życzewam miłej soboty ja uciekam,jade to tesciowej eh!!
do wieczora 🙂
pogłaskajcie brzuszki od cioci iskierki 🙂 [img size=117]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Nasze_zdj__cia1677.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Kuleczki 🙂

emi

Wśród ciągłej życia pogody, niech rozkosz Was oplata, wśród miłości, wiary, zgody żyjcie w zdrowiu długie lata


Kurczę dziewczyny, wczoraj pół dnia biegałam z Mariuszem po mieście, on dzisiaj obudził mnie o 5 rano i pyta, czy chcę coś do jedzenia 🤔 Pół dnia nie miałam dzisiaj neta, niedługo trzeba będzie opierniczyć gościa od internetu, bo coraz częściej się to zdarza 😠

Ja zaraz uciekam zażywać kąpieli i się trochę odprężyć, bo jakaś taka zmęczona dzisiaj jestem, a wieczorkiem wielkie przedświąteczne sprzątanie 🥴

Ale dzisiaj mam dziwny dzień... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaaaaaaa.... zapomniałam- w poniedziałęk jadę do gina i co najlepsze- UDAŁO NAM SIĘ WCZORAJ ZAPISAĆ Z MARIUSZEM NA USG !!! Jupi !!! Jestem przeszczęśliwa !! Na poniedzialek na 18.00 (jesteśmy jako trzeci na tą godzinę 🤔 ) mam nadzieję, że tym razem tam trafię a maluszek wypnie dupinkę, żeby pokazać co tam między nóżkami skrywa 😁

Moje dziecko to jakieś superaktywne jest tak wogóle- w dzień ciągle się wierci i kopie, w nocy ciągle się wierci i kopie, ale 3 razy mocniej niż w dzień 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć Brzuchate!

Emi życzę Wam, żeby ten wspaniały dzień był początkiem cudownej, wspólnej podróży przez życie, pełnej miłości, ciepła, zrozumienia i dzieciaczków 🙂

ja tylko na moment, bo znowu coś leci ze mnie brązowego 😠
a jak dowcipkuję tabletkę to paluszki czyste - więc nie wiem, skąd to świństwo. no nic, dzisiaj leżę...jak mnie moje robaki z dupki nie pogryzą, to wytrzymam 😉

do później, najlepsze koleżanki internetowe na świecie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie jestem z Kołobrzegu i po raz pierwszy będę mamusia jestem bardzo szczęśliwa. Nasz dzidziuś jest zdrowy, wyniki bardzo dobre ( jak narazie) i oby tak dalej było.Jeszcze nie znam płci na ostatnim USG dzidziuś się odwrócił pupą, ale jest bardzo aktywny- bryka jak szalony. Pozdrawiam wszystkie kwietnióweczki. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...