Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
cześć moje wielorybki 🙂
witam nową grubaskę aaagę 104
wpadkłam na chwilkę bo normalnie taki mam aktywny tydzień, a dzisiejszy dzień w szczególności, ze nie mam czasu odczepić wagoników :laugh: :laugh:
mam nadzieję, ze emi się cudownie bawi 😆
zaraz wypadamy do mojego byłego szefa na kolacyjkę bo szykuje dla mnie coś na pewno zajebistego 😉 🙂
wczoraj kebabik, dziś też pewnie coś z piekarnika. jak ja to przeżyję ? 😉
byłam dziś na zakupkach i nakupiłam ciuszków 😆
nie wiem, ale już nie mogę przejść obojętnie obok sklepów dla bobasów.
narka, strzałka i buziaki.
do spisania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć brzuchatki,

ja jak większość z was dzisiaj tylko wpadłam się przywitać.

Emi wszystkiego najlepszego w tym najpiękniejszym dla was dniu. Oby cała reszta waszego wspólnego życia była usłana różami 🙂

Witam nową kwietnióweczkę.

Ania78 odpoczywaj jak najwięcej.

Dzisiaj dzień maraton. Pranie, sprzątanie znoszenie ton zakupów do domu i tak do tej pory.
Dzisiaj ubieramy choineczkę więc zawita do nas do domciu świąteczna atmosfera.
Buziaki dla was dziewczyny i maluchów i do usłyszenia :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wpadłam się przywitać 😉

Emi wszytskiego naj na nowej drodze zycia 🙂 chociaża jaka ona tam nowa jak już tyle lat razem mieszkacie 😉 aby każde dni były usłane różami :*

Agaa Witaj :*

Kochane nie mogłam się oprzeć i kupiłam pajacyk i dwa bodziaki 🙂 otworzyli u nas nowy sklep o któym nie wiedziałam i body super jakości 100% bawełna kosztują 5,99 🤪 a pajacyk z weluru 12,99 🤪 no normalnie jak tam wpadłam to jak dzika małapa w lesie buszowałam 🙂

Dostałam dzisiaj skurczy jelit wyłam z bólu 😞 myślałam że rodze wszytskich na nogi postawiłam.Zadzwoniłam do lekarza kazał wziąść kąpiel dwie nospy i magnez i przeszło uff....jak tak poród ma boleć to ja na bank kogoś zabije z bólu albo lepiej niech mnie nikt nie dotyka chyba w takich chwilach wole być sama i zalewać się łzami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczynki za troskę, wspieracie mnie i czasem nie wiem, co bym bez Was zrobiła 😘

Madzik, konsultowałam z lekarzem i mówił, żeby sie nie martwić - tylko dużo leżeć i odpoczywać. próbuję, ale teraz przed świętami to ciężko 😉

witam nową kwietniówkę 🙂

i od razu mówię ładnie dobranoc Baloniki Okrąglutkie 😘 [img size=400]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/oczepiny6.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wróciłam i ledwo żyję z przejedzenia 🥴 😉 🥴
ziemniaczki, kurka z piecyka i sałata i ciasto i herbatka i nawet łyk czerwonego wina
ledwo się zgięłam zeby wsiąść do auta :P
teraz do łóżeczka żeby się sadełko zawiązało :laugh: :laugh:
dobranoc dziewczynki.
miłych snów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Kuleczki 🙂

No nareszcie - mam juz PRAWIE wszystkie prezenty !

Ania78 odpoczywaj, odpoczywaj i jeszcze raz odpoczywaj !
Ty juz sie nalatalas teraz Twoj Maz niech troche pobiega 😉

kurcze, moj Konrad od wczoraj chory ... biedaczek
kaszel, katar, bol gardla ...
oby tylko sie teraz nie zarazic 🥴

aaa no i witam nowa kwietniowke !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kwiatki.
Emi - wstawaj z dawaj relacja ze ślubu.

Ilonka- brzuszek juz lepiej mam nadzieje. U mnie nie ma sklepu pepco 😞 Bo już bym jecha la po bodziaki.

Ania- a coż to za zdjęcie?Jak Plamienie ustąpiło?

Anka ja to sie chyba z toba zaprzyjaznie skoro ty masz takie mety jedzeniowe 🙂

Agtko kuruj męża oby się tylko na ciebie nie przerzuciło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry brzuchatki my już po śniadanku i wstawiony rosołek,mięsko zamarynowane już wczoraj:laugh:
Dzisiaj mam zamiar ubrać choinkę jak dziewczynki wrócą i pełna atmosfera świąteczna w domku :laugh:
Ania uważaj na siebie od dzisiaj to Ty dyryguj ja dzisiaj się "źle" czuję tylko po to żeby Piotrek tez troszkę popracował w domu a co niech ma swój wkład w święta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wlasnie doczytalam ...

ilonka spiochy bardzo fajne, tanie ... ale przede wszystkim - mam nadzieje, ze u Ciebie z jelitami wszystko juz ok ...

... a jesli chodzi o tuczenie sie to mam ostatnio taka jazde na czekolade, ze nawet nie chce myslec co bedzie po Swietach ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie beczułeczki w niedzilny dzionek 🙂
ciekawe jak tam emi - pewnie śpi teraz po nocnych bojach i na relację to będziemy musiłay poczekać 🙂
Ania78 - plackiem bo jak nie to się do Ciebie przelecimy i siłą naszych brzuchów wsadzimy Cię do łóżka 😉
Agatta, ja jeszcze nie wyrobiłam się ze wszystkimi prezentami.
Zostały mi drobiazgi ale już nie miałam zwyczajnie siły pchać się w te tłumy. pojadę w poniedziałek koło południa moze będzie trochę mniej kludzi 🙂
co do mety jedzeniowej klapoucha, to moge Cie wprowadzi w kilka miejsc :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi odsypia noc poslubna 😉

Ania73 doczytalam, ze jakies ciuszki nakupowalas dla Maluszka ... gdzie w Wawie ? 🤪 bo ja ostatnio zagladalam do Mothercare i cholernie tam drogo ... malenki pajacyk ( zupelnie nijaki ) kosztuje od 65 do 85 PLN ☺️

... ja nakupowalam sporo na Allegro, ale tez chce jakies nowe ciuszki dla mojej Gwiazdeczki nakupowac ... orientujesz sie gdzie w Wawie jest tanio a dobrze jakosciowo ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...