Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Sztunia - może ty wiesz 7 miesiąc jest od 27 tygodnia?

ilonab - nawzajem 🙂 I przytyłaś naprawdę na korzyść 🙂 Na twarzy wyglądasz ślicznie na tym spacerku 🙂

Mój się cieszy bo ja też chuda byłam jak patyk, kości wystające, a teraz troszkę mi pupa urosła :P:P:P Ale i tak zrzucimy 🙂 Ja kocham słodkości! Nie umiem się im oprzeć zwłaszcza teraz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc tłuscioszki.
Jak tam wasze brzusski po świetach???ja już nie pamietam kiedy tyle pyszności na raz zjadłam,ale brzuszek troszku sie twardy zrobil nospe wie wzieło i wróciło wszystko do normy;-)ale było fajnie ładne ciążowe rzeczy dostałam,maluszek też coś tam dostał,a ile słodkości kiedy ja to zjem?????.Milego poniedziałku wam życze laseczki;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kuleczki 🙂

U nas też śnieżek 🙂 Iskierko do Ciebie też dojdzie, tak jak ostatnim raezm nie mogłaś się doczekać a przyszedł 🙂

ilonab świetnie wyglądasz 🙂
Wczoraj brat Mariusza powiedział mi, że byłam o wiele szczuplejsza i widać teraz, że naprawde przytyłam, ale wyszło mi to na lepsze 😁 Ja tak jak Amii byłam patyczek przed ciążą, więc teraz dodatkowe kilogramy bardzo mnie cieszą 🙂 Mnie i Mariusza, bo on nie może się napatrzeć i namacać 😉 😁 I śmieje się, że niedługo znowu nie będę miała w czym chodzić, bo się w nic nie zmieszczę 🙂

Wiecie co, śniło mi się dzisiaj, że podglądałam moją córcię w brzuchu, ale widziałam ją tak normalnie, jakbym otworzyła jakiś zamek na brzuchu i ją widziała 🤔 Była taka malutka, pulchniutka, miała pomarszczoną skórkę i otworzyła oczka- zielone 🙂 Piękna była 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heja basia!!!!

mam nadzieje ,ze dojdzie i do mnie 🙂)

Te sny to są niemożliwe,ja przed połówkowym siłam,że lekarz musi wyjąć dziecko,zbadać iwsadzić po wszystkom dośrodka,sniło mi sie też ,ze na połówkowym wyszło,ze nia ma rąk,masakra co?
Jak poszłam na sg to 1 moje pytanie,ręce ma?az sie lekarz zaśmiał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamuski temat sylwestrowy kroluje 🙂
ja wstalam zjadlam sniadnko i spadam na miasto szukac legginsow na moje uda, i moze jakis sweterk kupie dluzszy zobaczymy, dzisiaj wizyta i gina, mam nadzieje ze mala rosnie i ze wszystko jest ok, czas leci strasznie szybko zaraz bedzie porod szok, a ja w styczniu jade na zakupy dla malenstwa 🙂 😆 😆 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry.

Dla nie nie dobry. Pokłóciłam sie z Brzydkim. Poszło o głupote.Bo mamy przebierankowego sylwestra, i ja chce sie przebrac za kota. I brzydki mi wczoraj mowi ze kasia (jego była z która nie jest od 6 lat), dwa lata temu była tak przebrana. Wogóle jakaś bzdura. Ale sie nakrecilismy oboje. Ja zaczełam czytac ksieżke, Brzy siedział poł wieczoru przed komputerem. Jak przylazał do łózka to chciałam się przytulić na zgodę, ale mi odpowiedział że chce spać. Tak więc mnie to nakreciło jeszcze bardziej. I jestem na maxa wkurzona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...