Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej brzuszki 🙂

bylam wlasnie na miescie ale jakas strasznie wybredna sie zroilam bo nic nie znalazlam dla siebie ehh 🤢
klapoucha bedzie dobrze faceci to normalnie potrafia dobic he....

a co do sylwestra to tez spedzamy go z moim misiek w domku, jeszcze takiego sylwka nie mialam przed tv hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
emi napisz zaraz jakie wieści od gina 🙂

A jeśli chodzi o sylwestra, to my też w domku 🙂 Na Andrzejki Mariusz umówił się z facetem mojej przyjaciółki, że pojedziemy we 4 na imprezę... Ale się zdziwił, jak odmówiłam :laugh: Powiedziałam mu, ze jak po imprezach włóczyć się nie będę, bo jest za głośno, palą tam nie tylko fajki, a ja nie mam zamiaru narażać mojego dziecka na bierne palenie i ćpanie i wogóle długo bym tam nie wytrzymała, więc teraz przy okazji Sylwestra puknął się w głowę i sam mówił do moich rodziców, że na imprezę pójdziemy za rok, a teraz posiedzimy w domu, bo nie będę męczyć siebie i dziecka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basik mój we wrzesniu mi powiedział, że idziemy na Sylwsetra, gdzieś tam, gdzie bedzie 400 osob dwie sceny itd, na jakimś odludziu gdzie do szpitala ew. bedzie 70 km i wszyscy beda chlali wiec nawet nie mial by mnie kto zawieśc.

Tylko że we wrzesniu to Hania była fasolą. Ale wtedy postanowiłam mu tego nie wyperswadowywać, bo co mu powiem że bede już wiele wieksza, ze bedzie mi ciezko, ze nie bede tanczyc a głowenie obstawiac kibel. Ze patrzenie na tłumy pijanych osób nie bardzo mnie bedą bawic, ze laski w obsicłych sukienkach beda na mnie patrzyły jak na wieloryba?

Sam do tego doszedł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my robimy małego sylwestra u nas. przyjdzie jeszcze pare znajomych i bedziemy bansowac 😉 ja oczywiscie bede sie spijac piccollo 😉 pomyslu na kreacje jeszcze brak, ale chyba zrobie rajd po ciucholandach, moze cos bedzie mozliwego 😉

dziewczyny, a kiedy zaczynacie kompletowac wyprawke 😉 ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja co roku gdzies wychodziłam jak nie do znajmych to do jakiejs knajpki,a w tym rku będzie biała sala;-)nie chce narazac siebie i9 dziecka na jakies niebezpieczenstwo,mozliwe ze za rok gdzies sie pojdzie a dzidziolka sie podrzuci rodzicom 🙂ja na + jestem 9 kg,i sie ciesze z tego i nie mam zamiaru sobie rezygnowac z pysznosci a ze przed ciaza wazylam 45 kg teraz jest mi dobrze z moimj no0wymj cialkiem rezynajmniej mam pupe cyca i boczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie Mariusz kilka razy namawiał, żebym napiła się tylko łyczka piwa, ale ja mu stanowczo odmawiam 🙂 Jest pełen podziwu dla mnie jak poświęcam się dla dziecka, bo ja bardzo lubię piwko i on o tym wie 🙂 Tylko ja tam mogłabym pić tylko bezalkoholowe, bo nie lubię być "na bani" 😉 po prostu lubię smak piwa 🙂 ale mam wyrzuty, że tak balowałam jak już byłam w ciąży a jeszcze o tym nie wiedziałam, że powiedziałam, że teraz nie ruszę ani kropelki alkoholu dopóki nie przestanę karmić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się śmieje że jak tylko urodzę Jacek ma mi kupić Jägermeistra 🙂 tak mi się chce alkoholu...nigdy nie byłam zwolennikiem picia i unikałam procentów ale teraz mnie do nich poprostu ciągnie...

A ja na sylwestra kupie sobie sztuczne ognie i będę najszczęśliwszym dzieckiem na świecie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamusie po swietach 🙂
co do sylwestra to z mezem nie mamy zadnych poki co planow, po rodzinnych swietach najchetniej spedzilibysmy go sami w trojke 😉
mamy propozycje wyjazdu do bialej podlaski lub zywca ale jeszcze nie podjelismy decyzji.
wyprawke bedziemy robic w polowie lutego, choc teraz juz zostalam zasypana wszelkimi propozycjami po mlodszych dzieciach niestety nie skorzystamy z tego w pelni poniewaz chcemy dla piewrszego dziecka wiekszosc nowych rzeczy.
po swietach czuje sie najedzona do kwadratu, niunius tak szalal ze az caly brzuch mi drgal:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no klapoucha to musiał przeskrobać 🙂 ale co jak co 🙂 piekności 🙂 temat sylwestrowy 🙂 my z mężem i córcia raczej w domciu tyle ze o 24 wybierzemy sie do miasta fajerwerki poogladac 🙂a w sylwestra lampke szampana wypije za ten nowy 2010 rok 🙂 bo będzie to rok szczególny 🙂 pierwszy z naszą mała julką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...