Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

moniadad napisał:
Moja szanowna rodzinka pojechała w niedzielę do Torunia mieli dzisiaj wracać ale chcą zostać do jutra.
Zamiast szwu lekarz proponował mi założenie krążka...zapomniałam dokładnej nazwy bo stres robi swoje on działa tak jak szew


Monia polecam krążek gdyż sama go mam.Gdybyś chciała więcej wiedzieć pisz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wogóle laska mnie dobija. W sesnie moja Tesciowa.

Brzydki dzisiaj zdawał prawko po raz 4, no niestety nie udało sie. Więc ja go motywuję, wspieram pocieszam, dopinguję.

A ona mu mówi żeby sobie darował,bo nie bedzie z niego kierowca.

Tylko że on chce, mieć prawko. Pozatym mi bedzie lżej jak będzie miał prawo jazdy bo drugi kierowca zawszę się przydaję a ja nie zawsze bedę miała siły i czas wszędzie jeżdzić.


MASAKRA!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Szyjka skróciła się o 1 cm ale lekarz nie chce ryzykować. Co do pracy to ja nie chce żeby zatrudnili kogoś na moje miejsce jest fajna atmosfera w pracy i przede wszystkim nieźle zarabiam i nie chciałabym tego strącić a jak wezmą kogoś na zastępstwo to różnie bywa. Pytałam lekarza czy mogę w domu papierki robić powiedział że tak ale jak najwięcej mam być w pozycji leżącej lub pół leżącej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

monia oszczedzaj sie teraz jestes wazna ty i twoje malenstwo a praca nie zajac nie ucieknie 🙂

wiecie co sie wlasnie dowiedzialam... 😞 ze tam gdzie bede rodzila w szpitalu nie ma wogole odwiedzin...przez ta popie....a grype!przeciez moj tego nie zniesie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...