Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka

Całą noc się męczyłam czuje się jakbym pobalowała z tydzień...Mała biedna kopie z głodu a ja tylko suchą bułeczkę zdołałam wcisnąć i modle się by znów nie wymiotować 😞

Idę ziemniaki ugotować na leniwe bo teściowej się zachciało i mykam spać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry dziewczynki 🙂
Chociaż dla mnie nie za dobry, rano ścięłam się z Mariuszem, nie chcę go teraz widzieć, bo chyba bym go rozerwała na strzępy 😠 I teraz cały czas chodzę jakaś taka, dziwnie mi :/
Córcia buszuje, kiedy ona odpoczywa to ja nie mam pojęcia, brzuch skacze mi tylko na wszystkie strony, nieraz w dwie strony jednocześnie :laugh: jak się kluseczka przeciąga 🙂

emi super, że same dobre wieści przynosisz, musiało być super tak patrezć, jak sobie malutka popija 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzę że od rana nie tylko ja w bojowym nastawieniu na chłopa 😠 jak mój wróci to będzie 3 wojna światowa. Mieli dzisiaj wracać a wrócą może w sylwestra co tam że ja siedzę sama w domu jedynie z psem czuję się do dupy oni świetnie się bawią no i dzieciakom trzeba odpoczynku od codzienności akurat 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
byłam w H%M i kupiłam w myśl zasady koniec różowym śpiochom... (bo poki co mam 3 śpioszki, 6 body i wszystko różowe albo z akcentem różu), kupiłam jej trójpak- body, spodenki i czapunię z uszkami 🙂w lamparci wzór, będzię mała piekna Sztunia- oczywście w przecenie więc to mnie tak cieszy 🙂

Ramka czas leci nieubłagalnie, moja siora proponowała mi wyjazd na początku marca do Krynicy na full relax, ale boję się opuszczać koszary w tym czasie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z Maluszkiem wszystko dobrze, na wadze przybrał troszkę mniej ale rośnie zdrowo może nie będzie aż taki duży. Serduszko puka jak dzwon 150 na minutę 🙂
Ja mam zakaz wstawania niepotrzebnie i kontrolę za tydzień a jak będzie się nasilało stawianie i twardnienie brzucha to położymy się w szpitalu, dostałam ulubiony wasz lek duphaston czytając Wasze rewelację to pewnie już oka nie zmrużę bo od kilku dni nie mogę spać w nocy ani w dzień
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniadad napisał:
Z Maluszkiem wszystko dobrze, na wadze przybrał troszkę mniej ale rośnie zdrowo może nie będzie aż taki duży. Serduszko puka jak dzwon 150 na minutę 🙂
Ja mam zakaz wstawania niepotrzebnie i kontrolę za tydzień a jak będzie się nasilało stawianie i twardnienie brzucha to położymy się w szpitalu, dostałam ulubiony wasz lek duphaston czytając Wasze rewelację to pewnie już oka nie zmrużę bo od kilku dni nie mogę spać w nocy ani w dzień


Moniadad jeśli można zapytać to masz tylko twardnienie brzuszka i skurcze czy też masz krótką szyjkę??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...