Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

o matko Dziewuszki jak Wy strasznie pracujecie jak mróweczki 🙂 Ja zrobiłam swoje i jestem w szoku że tak szybko się uwinęłam jeszcze tylko gyrosa zrobię do sałatki i koniec 🙂 sprzątaniem niech się zajmie teściowa bo mnie plecy pobolewają a tak jej nic prawie nie zostało tylko umycie podłogi w kuchni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze jest ledwo południe a ja już padam. Przede mną ostatnia organizacja imprezy masowej i chyba od połowy stycznia L4 bo już nie daje rady. Trochę się martwię bo wczoraj złapał mnie dziwny kłujący ból w dole . no nic trzymajcie laski za mnie kciuki bo bardzo mi będą potrzebne.
Póki co lecę do roboty a nam wszystkim życzę żeby 2010 r. był pomyślny dla nas naszych rodzin i owocny we wszystko co sprawi nam radość .
Całuję kochane forumkowiczki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój mąż kupił mi kępki rzęs do przyklejenia 🙂 powiedział że chciał kupić sylwestrowe kolczyki ale nie mógł się zdecydować, a słyszał jak gadałam o rzęsach z siostrą i mi kupił 🙂 no no to się chwali, ciekawe jak będę wyglądać 🙂

Życzę Wam wspaniałego Nowego Roku, pełnego miłości i szczęścia, zadowolenia na polu zawodowym- aczkolwiek teraz to my cały rok będziemy bimbać 🙂, to może udanego powrotu do pracy 🙂 spełnienia marzeń i serdecznych ludzi wkoło,
pociechy niech dzisiaj tańczą "brekdensa" w brzuchu, wszystkiego dobrego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztunia napewno będziesz wyglądać bajecznie w rzęskach 🙂 tylko na super glu nie przyklejaj tak jak to moja ciotka kiedyś zrobiła 🤪

A tak co do Sylwestra to kiedyś oglądałam z Jackiem jak obchodzą Nowy Rok w NY i tam facet mówi że z nieba posypał się deszcz konfetti a ja Jacka się pytam ciekawe komu chciało się zrobić tyle ciastek 🙂 a on że jestem durna i to wycinanki kolorowe z papieru 🙂 ładnie strzeliłam gafę 🙂 widać ze u mnie na wsi jest opóźnienie 🙂


A teraz życzonka:

Serdeczne życzonka uśmiechu i słonka. Śniegu po pas białego
i dużo dobrego a Sylwestra z Nowym Roczkiem powitajcie prostym krokiem :* Oby nasze Dziecinki były grzeczne i nie robiły nam żadnych psikusów i wyszły z brzuszków o planowanym czasie były duże i zdrowiutkie.A my Kobietki bądźmy zawsze piękne i mądre tak jak do tej pory i dążmy do wyznaczonych celów pewnym krokiem :* A nasi Panowie hmmm....niech noszą swoje księżniczki Sisi na rękach bo lepszych na świecie nie ma 😉 [img size=250]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/HappyNewYearBabyRattle.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no dziewczynki ciasto sie piecze ciekawe jak wyjdzie zaraz salatka i tylko wieczorem jakies miesko do pokrojenia na kanapki i warzywka starczy, siadziemy sobie z mezem i tata i bedziemy tv ogladac wymarzony sylwester
a teraz życzenia :
Aby od sylwestra cały rok był ekstra.
by marzenia się spełniały, by pieniążki kieszeń WASZĄ wypchały, a uczucia nie znikały i z serduszka wypływały
[img size=135]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/images-1a984daf9a0029e422254fed192e5c28.jpeg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia choinka prześliczna i naklejki też 🙂 pokaż te dziurki w piżamie 😉

u dentysty narobiłam sobie obciachu, bo prawie zemdlałam ☺️ nie wiem, czemu...nagle zrobiło mi się gorąco, słabo i strasznie chciało mi sie wymiotować...potem w sklepie powtórka z rozrywki...a tu w domu pierogi czekają na zrobienie,ciasto jakieś by trzeba upiec i koreczki zrobić na wieczór...
ale za to trafiliśmy na wyprzedaż i kupiliśmy po funcie parę ciuszków dla małej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Brzuszki jesteśmy po założeniu krążka przez 2-3 dni najlepiej leżeć, a później można powoli działać jak codziennie. Jak wróciłam do domu ta zasnęłam jak niemowlę i spałam prawie 5 godzin no ale nocka była nie przespana.
Sylwek w domu w wersalkowie ale widzę że u nas to standard mimo wszytko składam najserdeczniejsze życzenia noworoczne szczęśliwych rozwiązań, wspaniałych maluszków, spełnienia marzeń i samych miłych chwil.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
skorzystam z okazji :P

___*o..*
_*_o....O.*
____0.*..o.O......o.......*
_O...o......0*..o*:......*
_$$$$$$$$$$$:..o0:::.O*
_$_________$::*:.....o:....0
_$_________$..o:O*:.0:...*.
_$_________$_$$$$$$$$$$$
_$111111111$_$_________$
_$111111111$_$_________$
_$111111111$_$_________$
__$1111111$__$111111111$
___$11111$___$111111111$
____$111$____$111111111$
_____$®$______$1111111$
______$________$11111r$
______$_________$111j$
______$__________$®$
______$___________$
______$___________$
______$___________$
_____$$$__________$
__$$$$$$$$$_______$
__________________$
_________________$$$
______________$$$$$$$$$
_______________________

____Q _SZCZĘŚLIWEGO_ Q___
__QQ _____NOWEGO_____ QQ __
●¤ۣۜ๘●¤ۣۜ๘●¤ۣۜ๘● ROKU ●¤ۣۜ๘●¤ۣۜ๘●¤ۣۜ๘●....

Na progu Nowego Roku
.. życzę Ci od serca,
.. by każda łza w oku
.. miała smak szczęścia,
.. by nadziei płomienie
.. nie gasły w mroku
.. i każde marzenie
.. spełniło się w Nowym Roku!!!!
TEGO WAM ŻYCZĘ Z CAŁEGO SERCA BY TEN NOWY 2010 ROK BYŁ JESZCZE LEPSZY OD MIJAJĄCEGO!!! 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech Nowy Rok przyniesie Wam radość, miłość, pomyślność i spełnienie wszystkich marzeń. A gdy się one już spełnia niech dorzuci garść nowych marzeń, bo tylko one nadają życiu sens. W Nowym Roku wielu szczęśliwych chwil z bliskimi a w szczegolnosci z Waszymi Dziecinkami zyczy Anita z Mezem i Olafkiem w Brzuszku 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tych, którzy mi życzyli wszystkiego najlepszego w 2009 roku uprzejmie informuję, że nic to nie dało. Dlatego na 2010 rok przysyłajcie mi wyłącznie pieniądze, alkohol i talony na benzynę. Wielkie dzięki! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

a tak trochę poważniej:

Niech na co dzień - nie od święta, gęba będzie uśmiechnięta. Niech też zdrowie tęgie będzie, i kasiory niech przybędzie. Niechaj łaski płyną z nieba - tyle ile będzie trzeba. Do Siego Roku Kochane!

Łagodnych rozwiązań i zdrowych, prześlicznych bobasków! Miłości rodzinnej rozkwitającej co dzień, marzeń, zdrowia i kasy do ich spełniania i wszystkiego czego sobie jeszcze zażyczycie! Bardzo Was lubię i tak, jak Klapoucha cieszę się, że Was poznałam! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczymki w Nowym Roku 😉 Wytrzymałyśmy z moja kochana kuleczką ostatnią imprezę. Chyba sie szykuje mała imprezowiczka bo bardziej ją stres męczy niż imprezy.
Ciekawe ile zaraziłam babek które namiętnie mnie macały w nocy już pod wpływem i żaliły że też tak chcą . A ja głupuia czułam sie na początku jak nieatrakcyjna kulka a tu sie okazałao że byłam atrakcją wieczoru.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry z "rana" pierwszego dnia 2010 roku 🙂
Prawie wszystkie jeszcze śpicie - pewnie były niezłe balety :laugh: :laugh:
Oby ten rok przyniósł Wam same radości i szczęśliwości, spokój i zdrowie, a także pozytywną aurę bijącą od otaczających Was ludzi.
😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...