Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
anka73 napisał:
a ja wczoraj wydałam 350 zeta na allegro na akcesoria Tommee Tippee.
nabyłam: ręczny laktator w zestawie, zestaw start butelek, termoopakowanie, smoczki, nożyczki, cążki, grzebyczki, gryzaczek i kilka sztu odzieży, której mi brakowało. a to wszystko u jednego sprzedawcy więc dlatego się tak rozhulałam.
może na gryzak dla Aarona to dużo za wcześnie ale pewnie mi się przyda ten gryzak, jak będę cierpieć z bólu np. z powodu nawału pokarmu albo poranionych sutków :laugh: :laugh:
teraz z niecierpliwością czekam az przyjdą moje cudeńka i będę mogła się pobawić 😉


HEJ, mam do was pytanie dziewczyny. Zainteresowałam się smoczkami tej firmy TT, a dokładnie uspokajającymi. Są 0-3 dla niemowląt rodzaje: SOFT, PURE i AIR. Nie wiem który wybrac 🙂 Który byłby najlepszy z tych trzech rodzajów. Może ktoś uzywał, coś słyszał na ten temat dzieki za odpowiedzi 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czary za Was odprawione a teraz Wy pomóżcie mi tą agentkę zaczarować bo coś babsko chyba kręci.
z bólem podała numer do sprzedającego i chyba wiem dlaczego.
mówiliśmy jej, ze kasy nie mamy dużo bo akt trzeba opłacić, agencję i jeżeli chłopak bedzie chciał od nas jakiś spory zadatek to zwyczajnie musimy odpuścić transakcję bo nie mamy i juz.
ona na to, ze z prowizją to się dogadamy i ze moze mniej niż te 2,5% sie uda i co najważniejsze, ze jak zapłacimy gotówką to będzie bez VAT-u.
no i mi już tym dała do myślenia, ze niby co, do kieszeni włożą czy jak.
teraz jak gadałam z chłopakiem, to poruszyłam jeszcze kwestię ceny mieszkania, a co?!
i co sie przy okazji dowiedziałam?! ze chłopak przejął na siebie całą prowizję i dlatego już raczej nie mamy co się z nim targować o cenę mieszkania.
jeszcze go dopytałam czy to znaczy, ze my nie płacimy tej prowizji w ogóle tylko on? on na to, ze tak sie dogadał z agentką. i co ja mam teraz myśleć o tym. umowa przedwstępna umówiona na jutro.
mam zamiar prosto z mostu wywalić jutro przy wszystkich taki tekst gdy będziemy przy kwestii ceny mieszkania: no skoro pan wojtek, tak jak mi wczoraj powiedział, ze ustaliliście państwo (on z agentką),iż to on przejął na siebie całą prowizję to juz niestety nie mamy sumienia się targować o cenę mieszkania.
czekać na reakcję agentki. myslicie, ze to dobry sposób poruszenia tematu?
no i oczywiście będe sie domagać modyfikacji umowy z agencją, która została podpisana w momencie, gdy ona pokazała nam to mieszkanie.
doradźcie bo oszaleję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania przez te dzisiejsze nerwy nie mam kumania, ale czy istnieje opcja spotkania Wy, Agentka i właściciel? Ja rozumiem, że wziął biuro, żeby sobie sprzedażą dupy nie zawracać, ale faktycznie coś tu śmierdzi. Wiesz może on też nie wiedzieć o tym, że powinnaś zapłacić prowizję, te zasady panujące w biurach non stop się zmieniają. Jak 2 lata temu wynajmowałam mieszkanie przez biuro, to prowizję pokrywałam ja, a teraz jest tak ze pokrywam ja i osoba, która mieszkanie chce wynająć. Dlatego dla mnie korzystanie z usług agencji to strata pieniędzy. Podobno taka forma bezpieczniejsza, jak widać na Twoim przykładzie wszędzie próbują człowieka wydupczyć 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Ale jestem zmęczona...wysprzątałam całe mieszkanie nikt mi nic nie gadał nie kręcił się a jak pachnie teraz 🙂 używałam chyba wszystkich specyfików jakie w szafce znalazłam 🙂
A teraz pada z nóg...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... no a ja dopiero zjechalam do domu i padam na ryjka 🙃

moje kochanie szafe i stolik pieknie skrecilo ...
co rawda sprzety zawalily nam pol mieszkania 🤪
... ale przynajmniej teraz juz mamy gdzie Dzidziusiowe akcesoria pochowac ... no i gosci gdzie przyjmowac - SUPER !

burdelik lekki zostal po tym skrecaniu ...
ale juz sie nie czepiam ... a nawet buziaka dalam 😉

... doczytam teraz co u Was Dziewczynki
a w miedzyczasie posile sie nieco :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu z tego co Cie czytam to dochodze do wniosku, ze chyba ta agentka chce udawac lepsza niz jest naprawde ...
tutaj niby udaje, ze zjedzie Wam z prowizji a w rzeczywistosci musi wiedziec o tym, ze chlopak prowizje wzial na siebie !
jak dla mnie agentka chyba chce wyludzic kase i od Was i od sprzedawcy ... ale nie znam dokladnych niuansow wiec pisze tylko to co mi sie "rzuca" w oczy ...

tak na szybko 🤢

ach ! no i zgadzam sie z emi -
trzeba prosto z mostu walic ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciałam jeszcze was nie doczytałam.
Kupiłam już większość kosmetyków dla mnie i Hani.
Przewijak z wanienka : http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.tanimarket.pl/photo/933.jpg&imgrefurl=http://www.tanimarket.pl/933_Komoda_Open_z_wanienka_i_przewijakiem.Primi_Sogni.html&usg=__3UmkCskjUTjH2jqTvWsCjdtsNsc=&h=500&w=500&sz=63&hl=pl&start=10&sig2=nOpMhYCSthRzM3Qe_OBpdw&um=1&tbnid=tg7ONwEOULYogM:&tbnh=130&tbnw=130&prev=/images%3Fq%3Dprimi%2Bsogni%26hl%3Dpl%26lr%3D%26rlz%3D1G1GGLQ_PLPL282%26sa%3DN%26um%3D1&ei=mYtYS639CpuX_QaC74j0Aw

materacyk odebrałam

monitor snu : http://www.allegro.pl/item874437825_monitor_niania_angelcare_ac401_kurier_express_wawa.html

masakra kasowa poprostu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszły mi szampony dla moich psiaków i odżywka i tak sobie czytam skład a tam same naturalne składniki...ciekawe jak po nich moje włosy będą wyglądać 🤪 :evil: Chyba je wypróbuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...