Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć Brzucholki 🙂

Widzę, że temat akcesoriów i rzeczy dla Maluszków poruszacie 🙂 Ja mam już łóżeczka (rozłożone), wózek, materacyki, kocyki, troszkę ciuszków, termometry, butelki, podgrzewacz.... itd. W tygodniu ma do mnie przyjść ta akuszerka więc dowiem sie czego jeszcze mi brakuje. A na pewno jeszcze duuuuuuuużo 🙂

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... ogarnelam chalupke, prawie blyszczy 😎 i doczytuje ...

no niestety - bez auta jak bez reki - co prawda to prawda ...
nalwos ale masz fajnie z tym Mezem mechanikiem 🙂
wszystko naprawi i kasa zaoszczedzona ...
podeslesz nam go tu czasami, jakby co ? 😉

kasiak znam ten bol ...
teraz mamy nowy akumulator i narazie nie wysiada ( dzieki Bogu ), ale poprzedni ... porazka ...
codzienne odpalanie z kabli to jest to ! 😉
i tylko taksowkarze zawsze laske robili ech ...

a mam jeszcze takie pytanie -
jaki materacyk do lozeczka najlepiej kupic ? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basik masakra z tą wodą...

My wczoraj też musieliśmy ładować akumulator od firmowego auta...myślałam że zamarznę. Dobrze że Jacek sprawdził jak byliśmy z Psami na dworze i tak o 23 walczyliśmy z badziewiem.

Materacyk to ja kupuje kokos+ gryka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak pomyśłe ile to jeszcze trzeba kupić i kasy w sklepach zostawić to się zastanawiam nad napadem na bank 🙂 koło mnie jest bankomat to myślę że do porodu zdążę się podkopać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agatta no problemo 🙂 użycze wam meza 🙂

🙂 no z tym napadem to jakieś wyjście 😁 a pomyślcie sobie kobietki że to dopiero początek...:/
ja też wczoraj zrobiłam rekonesans i duuuuuzo jeszcze brakuje ale mamuska zapowiedziała pomoc finansowa wiec nie bedzie tak źle 😁
chyba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Ja dopiero się budzę 🙂
Widzę, że nie tylko ja walczę z autem u mnie siadł akumulator i alternator i ch*j wiec co jeszcze, od połowy listopada kupuje non stop nowe, wymieniacze wymieniają a i tak się chrzani, a jak byłam u mechanika zapytać się co z tym fantem mam zrobić, to on że nie ich wina i do mnie z wyrzutem czy ja mam do niego pretensje. Sobie myślę nie qrwa do siebie 😠 Wielce zdziwiony moją irytacją!
Jak zwykle zboczuchy o seksie gadacie 🙃 Mnie mąż w sobotę przyatakował, w wielkim stylu, serwując kawę 🤪
Materacyk gryka kokos
Kosmetyki bambino (pakiet startowy mydełko, oliwka i kremik) plus sudokrem
Też muszę na listę zakupową zerknąć i stresować się tym, co jeszcze do kupienia zostało 🥴
Nie mogę doczekać się wypadu do szwagierki do Wrocławia, bo czeka tam na nas sporo rzeczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...