Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jak Dobrze wstać, skoro świt, kurwa mać!

Znowu nie spię. Doczytałam i nie mogę się otrząsnać z szoku. Dotis Blondynkom 🙂

W szkolenie rodzenia było oddychanie. i okazała się że odddycham przeponą, to dobrze. To chyba joga mnie tak wycwiczyła.

Plan ma dzisiaj:
1. Załoga G do wet (pazury, Fermi brzydko kaszle)
2. Moj ukochany listonosz znowu zostawił awizo, mimo ze jestem w domu.
3 Prasowanie
4.Prasowanie
5.Prasowamoe
6 Wysiadywanie - Mama Kwoczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie spiochy

ja już od 6.30 wiercę się w łożu, no i wkońcu stwierdziłam że nie zasne i lapka otworzę i doczytam

no i widzę że nawlos maleństw nosi 🙂 malusia ale wazne ze zdrowa i że szaleje w brzuszku 🙂

dotis wow ale blondyna, bardzo ładnie i słonecznikowo

ja na swoim slubie prawie nic nie jadłam, jedynie obiad i deser uszczupliłam, cały czas biegałam i pamietam jak z Michałem walnelismy sobie po kielonie to normalnie fazę miałam, dopiero nad ranem jak goście pojechali wzielismy sobie półmisek zarcia i flaszkę poszliśmy nad wodę i tam siedzielismy sobie 🙂

emilka jaie ciacho 🙂 🙂 🙂

DRUGA!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wczoraj tak zniknęłam bo teściowa przyszła, oczywiście jak wlazła do pokoju małej to musiała zajrzeć do komódki i wszystko mi poprzestawiać.
a w czym wyjdzie ze szpitala?
a jak bedzie zimno?
a nie macie wikszego kocyka?
a co to takiego czarnego? nie bierz tego? (piękny pajacyk z kubusiem puchatkiem i nie czarny tylko czekoladowy, od wczoraj ulubiony mój, tatusia i Mai:laugh: )

a potem z siorą za kaskiem na narty jeździłam, nigdzie nie ma kasków!!! znaczy są po 500zł a tańsze zostały rozmiary kosmiczne

pytanie na śniadanie: jajecznica czy parówy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 dzisiaj masakra ze wstaniem ale mój blondyn nie dał za wygraną wylizał mi całą buzie więc trzeba było zwlec zwłoki 😠 i zabrać go na spacer. Śniadanko zjedzone 🙂 teraz czas na wyprawę, idę załatwiać dziewczynkom paszporty więc się nachodzę najpierw do fotografa odebrać zdjęcia, później sąd a na końcu biuro paszportowe czyli wyczyn niemal olimpijski. Odezwę się po powrocie miłego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochaniutkie)
ja usnelam wczoraj na dole na olimpiadzie....nie pamietam zadnego rezultatu,ale jedno wiem-fajnie sie na niej zasypia....zwleklam sie do lozka ok 2 w nocy i juz nie spie 🙂
dzis tyle w planach-ciekawe co z tego zrealizuje-nie moge sie doczekac wtorkowej wizyty 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc babeczki 🙂
sztunia ja ostatnio jadam jajecznice razem z parowka:P pychotka, fajne zdjecia pododawalyscie a jak wspomnialyscie o weselach to i moje mi sie przypomnialo, fajnie bylo duzo zarelka i duzo picia:P
nic mi sie nie chce generalnie od wczoraj wieczor mam jakas depreche chyba mi hormony swiruja bo chodze po domu i strasznie se dziwne loty wkrecam w glowie i non stop placze a moj pan zamiast mi powspolczuc to jeszcze mio doklada, czemu ja go na szkolenie obslugi zony w ciazy nie wyslalam 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamcie 🙂

Emi Ty to masz talent...takie ciacho
Dotis wersja blond ok ale czarna podwójnie ok ok 🙂

Nalwos wypoczywaj dalej a będzie dobrze

Moniadad jak zwykle pędziwiatr od rana 🙂

Klapoucha uśmiałam się z Twojego powitania

aaa...Heloł Ania 🙂 jak fajnie że wróciłaś 🙂 co jadłaś dobrego??

Muszę sobie przygotoować plan ewakuacji na dziś 🙂 bo teściowa ma wolne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...