Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej kobity 🙂
mnie tak bardzo boli gardło,ze juz niewiem co wziąć żeby przeszło!
dopiero wstałam i jem śniadanie,za oknem pada deszcz,hura może w końcu zmyje ten okropny,brudny
śnieg!
tak szaro buro i ponuro jest na dworze.


Agatta ty mi się dziś śniłaś 😁niepamietam co i jak ale wiem,że to byłaś ty,masz za to oklaska ode mnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć dziewczyny!!

Oj dawno mnie tu już nie było, nadal się kulam i coraz bardziej sapie 🙂 🙂

Ostatnio rozmawiałam z kumpela i dowiedziałam się, że jej wody odeszły w 34 tygodniu. Mała była wcześniakiem ale już oddychała samodzielnie więc nie była w inkubatorze. Po tej informacji ja juz jestem spakowana 🙂 w razie czego żeby potem nie panikować 🙂

Ostatnio na szkole rodzenia ogladalismy porodówkę i szczerze powiem, że już bym chciała mieć ten poród za soba 🙂

u nas piekna pogoda chyba wiosna idzie i niech idzie bo razem z wiosna przyjda na świat nasze maleństwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moj syn jest spokojny w nocy, wiec gdyby nie te bolesci spojenia lonowego wysypialabym sie za wszystkie czasy, a tak kazda zmiana pozycji bol jak cholera :P

no ale przetrwamy jeszcze 6 albo 8 tygodni wiecej nie przewiduje :P

zaraz ide odebrac wyniki a pozniej po firaneczki marsz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej grubaski 🙂
na skurcze potas przede wszystkim.

klapoucha, a ty przodem czy tyłem popuszczasz 😉 😉 :laugh: :laugh:

ja tez mam dzisiaj "przegląd" na kanale i kilka pytań do mechanika w związku z pojawiającymi sie nowymi odczuciami w strategicznych okolicach 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O nie widze twojej odpowiedzi.dopiero jak kilkam odpowiedz.

No siku popuszczam jak kicham. Albo smarkne za mocno. juz sobie kupilam grubsze wkladki. to sie ładnie nazywa wysiłkowe nietrzymnaie moczu. mam nadzieje ze nie zostanie po porodzie.

A o ktorej masz mechanika? ty tez maz bóle jak na okres. daj znac co on o tym sadzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klapi, miewać zaczełam od tygodnia jakieś takie niewielkie pobolewania a'la okresowe, które trwaja po kilka minut i są chyba słabsze od tych okresowych ale to ten sam rodzaj bólu.

ja myślę, ze to już normalne w tym wieku ciąży no bo w końcu co nam zostało? 😉 😆

mimo to trzymam kciuki za twoje zwieracze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ciezarowy :P

wlasnie wrocilam ze spacerku jest cudownie na dworze!wiosna idzie wkoncu 🙂 oby juz nie padal ten snieg...wystarczy 🙂

aha wiecie co bylam w biedronce i jest promocja husteczek dla dzidziusiow za 12 zl sa 4 paczki! 🙂 oczywiscie kupilam :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam ponownie..już bardziej wyspana i w lepszym humorze 🤪

ja już popuszczam sisi od około 3 tyg ☺️ i przy kichaniu i przy kasłaniu i przy śmiechaniu ☺️

mąż się ze mnie nabija i przezywa mnie "szczywak" ☺️


dziś piekę murzynka..Agatta może łączem uda się przesłać kawałek 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no, ja jeszcze nie poszczywam ale raz to chyba mało brakowało :laugh: :laugh:

jejku, jak fajosko, ze przy otwartym oknie mozna już sobie posiedzieć w domku.
i tak nic nie czuję tym moim zatkanym nosem ale to zawsze powiew "świeżego" miejskiego powietrza, nie ? 😉 :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo 🙂

nadrobiłam i widzę że normalnie pokaz slajdów nam się włączył:laugh: :laugh: :laugh:

anka ale pasiasta ciężaróweczka, czego chcesz? super wyglądasz, więc przy nastepnym marudzeniu będzie kopniak 🙂 😉 :P

druga ania fajny wózio, podobny do mojego 🙂

emi kulkowo i wieczorowo super!!!!

agatta u nas tera pierwszy brzuch a potem my, zdjęcie idealnie opisuje sytuację 🙃 🙃

klapi puscić sika przy kichaniu zdarzyło mi się dwa razy 🙂

co do bólów ala miesiączkowych, własnie od wczoraj miewam je częściej i bardziej dotkliwe, w czwartek wizyta, i brzuchol zaczał znowu trochę twradnieć 😞

byłam u kumpeli, w sumie imienniczki mojej córci. Ciocia Maja wyszperała ze strychu ciuchy po swojej siostrzenicy, piekne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...