Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
nalwos nic sie nie martw - na pewno jest wszystko ok !
trzeba zaufac lekarzowi - facet na pewno wie co mowi ...

... tez juz chce moje Malenstwo zobaczyc ☺️
nie widzialam jej chyba od polowkowego !

no, ale jutro do Gina smigam wiec moze sie czegos dowiem ...
byle wszystko bylo dobrze !

ide juz do lozka ...
bede z Mezem Doktora No ogladala 😎

slodkich snow Kulki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dotarłam do domu, przeczytałam.
monia i NY, jutro sie okaże, ze wszystko dobrze bo inaczej być nie może,a krązki dostaniecie na pamiątkę do rodzinnych albumów 😉 😉
iskra, Emilka ślicznota prawdziwa wygląda juz naprawdę jak niemowlaczek we śnie 🙂
monia, dzięki za info o macierzyńskim.
byłam na tej atropinie i po badaniu pani stwierdziła, ze wzroku, siatkówek, rogówek i innych zyłek pierdząch to moga mi pozazdrościć sami piloci i kosmonauci 🙂
zadnych przeciwskazań okulistycznych do porodu naturalnego zupełnie odwrotnie niz Alicja Tysiąc :laugh: :laugh: :laugh:
ja mam w czwartek usg, ciekawe ile mój klocuszek waży i czy choć na sekundę zaprezentuje mamusi swoje oblicze 😆
mógłby pokazać pyska i zamachać łapką 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a i mam pytanie do was.
moze któraś z was widziała gdzieś do kupienia w rozsądnej cenie fajny kosz wiklinowy dla bobasa bo doszłam do wniosku,ze zanim sie przeprowadzę do większego mieszkania to moze te 2-3 miesiące aaronek mógłby spac w takim koszu a łozeczko rozłoże mu już w nowym pokoiku.
kosz zajmuje o wiele mniej miejsca co w moim przypadku jest bardzo ważne.
moze być uzywany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na chwilke wpadam sie pozegnać. Trzeba się do Tatuskowych pleców przyklejić na ostatnią nockę.
Iskra córa przesłodka 🙂
Dobranoc i miłych snów. Humorów z rana zajefajnych i przez następne dni też 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
weź bogusia do plecków się będziesz przytulać 😉

klapi, trochę nastraszyłaś tym wkładaniem ciała obcego do oka :laugh: :laugh:
wkropiła mi ta atropinę dwa razy w odstępie 5 minutowym, znieczulenie do tego też w kroplach żebym bezboleśnie zniosła wiązkę silnego światła prosto w gałki :laugh:
nie bolało, było dziwnie raczej jeśli chodzi o widzenie po tych krpolach ale zebym jakaś ślepa była to też nie.
pierwszy raz widziałam żle z bliska a dobzre z daleka.
mozna to porównać do oglądania filmu w 4 d bez tych kolorowych okularów.
w sumie nie było tak źle straszaku 😉 😉 😮
widze juz prawie dobrze ale dalej mam źrenice jak monety 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamusie!
klapi no wlasnie kwiatek mnie przytloczyl tymi czestszymi wizytami, powiedzial teraz bedziemy sie czesciej widywac:P no ale ponoc tak jest ze kobiety w zaawansowanej ciazy to juz czesciej nogi rozkladaja, niektore z problemami to przez cala ciaze tak lataja wiec jeszcze jakos sie zniesie te 2-3 wizyty.
moje bobo jak to lekarz powiedzial ma naprawde ciezkie niesprzyjajace ulozenie jesli chodzi o podglad plci i buzki, jednym slowem ulozyl sie dupa do swiata i ma wszystko w stosownym miejscu, wiec mordke niuniusia to na porodowce zobacze.
czy Wy zapisujac sie na wizyty do ginow zawsze wchodzicie o tej porze o ktorej macie wyznaczona wizyte? bo u mnie jest z tym masakra kilka kobitek sie poskarzylo i przez pewien okres byl spokoj i lad a wczoraj poszlam na 14 a przede mna 5 kobit, jedna to taka zadymiara byla i towarzystwo ustawiala bo 2 babki bez zapisu sobie przyszly ale dziamotala 🙂 ale i tak w miare szybko poszlo bo weszlam przed 15.
leze wczoraj na lozku i placze moj maz sie pyta co sie dzieje a ja mowie ze nie wiem ze tak mam, dlaczego placzesz jaki masz powod porozmawiaj ze mna, a co mam ci powiedziec nie wiem czemu sie smutam, to skoro nie wiesz z jakiego powodu ci zle to niech z tego samego powodu bedzie ci wesolo i juz sie nie maz.te wahania nastroju sa straszne i to najczesciej popoludniu mam wyje do ksiezyca jak glupia 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu ja teraz będę miała 3 wizytę w odstępie dwutygodniowym 🙂
Chodzę prywatnie i niestety też zdarzało mi się czekać nawet 1,5h, fakt jak wejdę to siedzę 40-50 min i tak jest praktycznie z każdą ciężarówką. To ja się pytam jej po czorta zapisuje co 15 min, jak wie że to ciężarna to niech chociaż co 30 min zapis zrobi, to ja się kurde spieszę, bo nie wypada się spóźnić, a później kwitnę w poczekalni na ekstra wygodnych krzesłach :P Bynajmniej jest poprawa i teraz max 30 min czekam 😁 Jeszcze dwa przeglądy i z głowy 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czyli wszedzie jest podobnie, u mnie lekarz zapisuje ciezarne co 20 min a normalne babki co 10. ja mam nadzieje ze wizyta 29 marca bedzie ostatnia tak bardzo chcialabym urodzic przed swietami, nie chce przenosic i w swieta siedziec w domu jak na bombie wielka i spuchnieta 😉 no ale nie mam na to wplywu a biorac pod uwage ze to pierwsza ciaza ze z szyjka wszystko ok to roznie moze byc. sie okaze juz niebawem. nlizej jak dalej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam was 🙂
u mnie przymrozek znow-nie pamietam zeby tak bylo w marcu...w ogole zeby tak bylo,ze od stycznia przymrozki
w zeeszlym roku w polowie lutego zbieralam juz zonkile,wszystko zakwitlo i bylo pieknie a teraz szaro,buro....... 😞 😞 😞
dobrze,ze czas leci-koncze dzis 34 tydzien 🙂 🙂 🙂 🙂
kolezanka z Polski dzis na porodowce ma miec jutro cesarke 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Dopadł mnie wczoraj po południu był bezlitosny i już taki został do teraz, cały czas sieje mi w głowie zamęt...cholerny dół 😞 Dziewuszki muszę się przyznać że ten duł jest okropny bo wczoraj sobie pomyślałam że ja chyba nie chce już małej 😞 przestałam się nią cieszyć...cholera co jest ze mną nie tak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witojcie

ja jak przychodzę na wizyte to czekam max. 10min, a często mi się zdarzało, że lakarz już po mnie wychodził a połozna jeszcze notaki w karcie robiła. Ostatnio tylko czekałam dłużej ale jakaś akcja była, ale to było 20minutek.

Moi znajomi jak chodzą do swojego gineksa to dosyć że są to wizyty bardzo póxne, bo facet przyjmuje nawet do 22.00 to średnio na poczekalni czekają po 2h.

Kobitki czy to normalne z tymi dołami ? I jeszcze pocieszna ilona się smuta 🙂 pomyslcie że niebawem bedziemy śmigać wózeczkami po dworku, fakt że poczwarki dadzą w kość, ale przecież tyle nanie czekamy.

A mnie się wydaje, że wicie gniazda takie poważne się zaczyna, bo pomimo że brzuszu wielki zaczynam mieć siłę i rózne dziwne pomysły, moc jest ze mną i przekazuje jej wam trochę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilonka nie smutaj się , takie przemyślenia są normalne jednych dopadają innych nie. Jakby nie patrzeć to wszystko się zmienia a zmiany powodują że mamy prawo mieć zniechęcenie.
Głowa do góry kochana 😘 Pooglądaj sobie na necie zdjęcia małych ślicznych buziek i pomyśl że niedługo takie piekne małe oczka bedą widziały w tobie cały świat , ba mama jest dla małego skarba najwazniejsza na świecie.

Mnie też coś dopadło na dziąśle i jescze plaba z tego zęba wypadła . Do dentysty nie ma szans bo muszę leżeć i nie stresować sie . Jakbym poszła to pewnie całą wizytę brzuch bym miała postawiony i jeszcze bym sadyście urodziła. Modle sie żeby mnie nie zaczęło napierdzielać bo nie wiem co zrobie. Jak nie urok to sraczka.
Wczoraj pierwszy raz napuchłam. I dziś też mam usta jak żaba . Pytam miśka ile ważę ??? - dodał mi 10 kg - suuuppeerrrr....
Muszę podwozie wyszykować bo dziś wizyta. Nie am to jak liczyć na innych - okazuje sie ze sama musze sie zawieść 30 km w jedna stronę. Ciekawe czy do porodu ktoś mnie zawiezie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...